Президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір в досить відвертому інтерв’ю зізнався чому під час війни він з дружиною підкорив гірську вершину. Раніше ця інформація набула широкого резонансу але виявилось, що Кушнір виїхав за кордон законно адже має інвалідність через онкохворобу.
На зауваження журналіста про те, що «під час війни з Еверестом можна було б і почекати», Ігор Кушнір відповів: «Еверест — це моя мрія. Я до неї йшов багато років. Почав альпінізмом займатися 86-го року. У мене безліч регалій, досягнень, сходжень, було багато невдач і обморожень. І сходження на Еверест — мрія. Відкласти? Ви розумієте, я не знаю, скільки мені жити залишилося. А мрія, як і здоров’я — не чекає. Так вийшло, що оплату за сходження було проведено ще 2019 року, але потім — коронавірус, і довелося прочекати два роки. А потім непальська фірма поставила ультиматум: чи йдіть, чи — ні».
За його словами, початком нового етапу в його житті стала небезпечна хвороба. «То був 2005 рік. Мені вирізали на спині велику родимку. І сказали, що маю рак шкіри, – розповів керівник КМБ. – Коли мені поставили діагноз, то сказали, що можу прожити і десять років, а можу три місяці. І ця онкологія вона така — ні, ні, а потім усе по новій. Уже тричі «ловив» метастази. Тому кожен прожитий день — це щастя. Кожна вершина — це перемога над собою та над хворобою».
Коментуючи розголос в ЗМІ та «хейт» щодо екстремального сходження на Еверест, Кушнір зізнається, що переживає, але «не може постійно думати про те, що про мене говорять та думають інші».
«Якщо ти постійно розмірковуватимеш про те, що про тебе інші думають, то довго не простягнеш. Потрібно займатися роботою, чим я і займаюся. Комусь здається, що я нічого не роблю, але це — величезна праця, і мені за неї не соромно, як і за самого себе», – говорить президент «Київміськбуду».
Президент «Киевгорстроя» Игорь Кушнир рассказал почему решил подняться на Эверест
Президент «Киевгорстроя» Игорь Кушнир в достаточно откровенном интервью признался, почему во время войны он с женой покорил горную вершину. Ранее эта информация получила широкий резонанс, но выяснилось, что за границу Кушнир выехал законно, поскольку имеет группу инвалидности по онкозаболеванию.
На замечание журналиста о том, что «во время войны с Эверестом можно было бы подождать», Игорь Кушнир ответил: «Эверест — это моя мечта. Я к ней шел много лет. Начал альпинизмом заниматься в 86-м году. У меня множество регалий, достижений, восхождений, было много неудач и обморожений. И восхождение на Эверест – мечта. Отложить? Вы понимаете, я не знаю, сколько мне осталось жить. А мечта, как и здоровье, не ждет. Так получилось, что оплата за восхождение была произведена еще в 2019 году, но потом — коронавирус, и пришлось прождать два года. А потом непальская фирма поставила ультиматум: идете или нет».
По его словам, началом нового этапа в его жизни стала опасное заболевание. «Это был 2005 год. Мне вырезали на спине большую родинку. И сказали, что у меня рак кожи, – рассказал руководитель КГС. – Когда мне поставили диагноз, то сказали, что могу прожить и десять лет, а могу три месяца. И эта онкология она такова – нет, нет, а потом все по новой. Уже трижды «ловил» метастазы. Поэтому каждый прожитый день – это счастье. Каждая вершина – это победа над собой и над болезнью».
Комментируя огласку в СМИ и «хейт» по поводу экстремального восхождения на Эверест, Кушнир признается, что переживает, но «не может постоянно думать о том, что обо мне говорят и думают другие».
«Если ты будешь постоянно рассуждать о том, что о тебе другие думают, то долго не протянешь. Нужно заниматься работой, чем я и занимаюсь. Кому-то кажется, что я ничего не делаю, но это огромный труд, и мне за него не стыдно, как и за самого себя», – говорит президент «Киевгорстроя».