Людська фігура є вельми поширеним мотивом у мистецтві. У живописі, графіці, скульптурі та фотографії людина посідає ключове місце, як центральний персонаж. Ще у найдавніші часи, коли креативне мислення та духовність тільки-но починали зароджуватися у людських головах, ми зображали на стінах печер самих себе – під час полювання, чи якихось побутових сцен і сюжетів.

Відображення людини – одна з головних завдань художника. Людське тіло – це дивовижний механізм, здатний до різноманітних рухів: люди ходять, бігають, стрибають, сидять, плавають, повзають і ковзають; виконують просту й складну роботу: наприклад, тримають щось у руці, демонструють дельтоподібні м’язи чи просто лежать, розслабившись, на дивані! Динаміка присутня навіть у бездіяльності.  Людські тіла різні, та їхня форма не міняється, змінюється презентація, пластика, поза.

І тут на допомогу кожному художнику приходить анатомія. Необхідно вивчити те, що утворює форми живого організму і те, від чого залежатиме закономірність його рухів і статика. Вивчити не тільки зовні, візуально, але з середини також – скелет, з’єднання кісток між собою, мускулатуру, закони кісткового та м’язового зв’язку

Якщо ви хочете навчитися малювати людину, дуже корисно буде звернутися до професіоналів у художній онлайн майстерні «Хамелеон». За допомогою талановитих викладачів, що співпрацюють з молодими українськими брендами, ілюструють книги та постійно беруть участь у різноманітних міських, обласних та міжнародних виставках, ви всього за вісім уроків зможете осягнути основи пластичної анатомії, пройдетеся по основним канонам стародавнього Єгипту та античної Греції. Освоїте різноманітні техніки малювання та ознайомитеся з кількома методиками. Відповідний курс підійде для:

– Художників-аматорів, які хочуть освоїти основи малюнка людського тіла та розуміння його пропорцій.

– Студентів мистецтва та дизайну, які прагнуть збагатити свої знання про анатомію та відтворення людської фігури.

– Професійних художників, які бажають покращити свої навички малювання, розуміння структури тіла та створення більш виразних творів.

– Аніматорів та коміксистів, які хочуть набути знання про анатомію для створення живих та реалістичних персонажів.

– Будь-яких творчих особистостей, які цікавляться малюнком людського тіла та бажають розширити свої художні горизонти.

Навчання відбувається у онлайн-форматі, за допомогою сервіса для групових конференцій ZOOM, тому студенти зможуть спілкуватися з викладачем та іншими учасниками курсу в реальному часі. Тож не слід боятися, що хтось не зможе отримати необхідної уваги, всі матимуть вдосталь і ніхто не залишиться без відповідей на свої запитання.

Тож приєднуйтесь до художньої майстерні «Хамелеон» і нумо вчитись малювати разом!

Залишити відповідь