Цікаві подробиці з життя начальника відділу дошкільної та початкової освіти ДУ «Український інститут розвитку освіти». Косенчук Ольги Геннадіївни повідомила мати дитини яка відвідувала дитячий садок “Умка Гранд” який знаходиться за адресою с. Святопетрівське “Петрівський квартал”.

“Знаємо цю персону. У 2017 році віддали дитину в дитячий садок «Умка Гранд» в с. Святопетрівському ( «Петрівський Квартал» за Софіївською Борщаговкою).
Коли дитину оформлювали Ольга Геннадіївна зажадала додаткову оплату посилаючись на те, що садок переповнений, бажаючих багато.
Вона тоді була директором «Умка Гранд» в «Петровському Кварталі». Ми дещо здивувалися. Думали часи коли беруть хабарі за прийом в дитячі садки вже давно в минулому. Тим більше дитячий садок приватний.
Але у нас не було виходу, ми недавно купили квартиру в новобудові поруч і дитини потрібно було терміново оформляти в садок, довелося заплатити ці гроші, які як я розумію пішли їй в кишеню.
Надалі ми сильно про це пошкодували.
Як нам пообіцяла Ольга Геннадіївна, дитині буде приділятися увага. Насичена освітня програма, психологічний супровід і т.д.
Та попри це дитина стала скаржитися, що в садку ніхто не приділяє їй уваги.
Один раз у вихователів був конфлікт з дитиною, вони покликали Ольгу Геннадіївну і вона почала кричати на дитину і смикати дочку за руки.
Дочка все нам розповіла.
Ми не хотіли конфлікту. Просто забрали дитину з садка. Як то кажуть, психіка дитини дорожче.
Наша думка така, що цю персону на гарматний постріл нельза підпускати до дітей.”

Як раніше повідомляли ЗМІ Начальник відділу дошкільної та початкової освіти ДУ «Український інститут розвитку освіти» Ольга Косенчук оприлюднила абсолютно дилетантські рекомендації батькам про те, як пояснювати дошкільнятам про коронавірус і потребу дотримання умов карантину.

Також в статті повідомлялось, що сестра Ольги Косенчук, яка також працює в ДУ «Український інститут розвитку освіти» методистом відділу дошкільної та початкової освіти — Юлія Геннадіївна має негативний бекграунд: 2008-го року вона взяла іпотечний кредит в банку на 14000 доларів США, який до цих пір не повернула. Дельта Банк намагався забрати в неї іпотечну квартиру, але безрезультатно.

Ольга Косенчук та Юлія Косенчук
Ольга Косенчук та Юлія Косенчук

Сестри Косенчук приїхали в столицю з Кривого Рогу. Ольга Косенчук з 2008-го до 2013-го року працювала методистом КЗ «Інноваційно-методичний центр» Криворізької міської ради. Була звільнена через невідповідність посаді й порушення фінансової дисципліни, намагалася поновитися через суд, але справу програла.

З 21.02.2017 по 30.01.2018 Була керівником Товариства з обмеженою відповідальністю «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа 1 ступеня Гімназія-дитячий садок «Умка Гранд» (Київська область, Києво-Святошинський район, с. Святопетровское, бульвар Тараса Шевченка 12. код ЄДРПОУ 40671544 де і відбувся інцидент з дитино. Причину звільнення Косенчук з дитячого садку “Умка Гранд” керівництво не повідомляє.

Залишити відповідь