Квартира військкома замість бійця ЗСУ: забудовник розповів, як голова вінницької ОВА Борзов “віджимав” житло

Днями з’явилася інформація, що голова Вінницького ТЦК Роман Потерлевич отримав квартиру, яка спочатку призначалася до бійця.

Це підтвердив місцевий забудовник та волонтер Володимир Хоменко. Саме він виділив сім’ям героїв житло, всього було 8 квартир. Про це Хоменко розповів у Facebook. Головним призвідником, як він стверджує, є голова Вінницької ОВ Сергій Борзов. Волонтер минулого року звернувся до нього, щоб провести в квартири газ, проте на відповідні документи він чекав дуже довго.

Пост Хоменка

“Цю довідку я поміняв на восьму квартиру, вона видавалася два місяці. У той час, коли люди вже могли заселитися в квартири, а це 99 сімей. Не було довідки, мені не дозволяли протягнути газ, 5 км газу я простяг за свій рахунок” , – сказав він.

Хоменко цілий рік не міг завершити роботу з газу, але на сьогоднішній день квартири вже житлові. За його словами, Борзов знущався з нього і спеціально затягував процес, а в результаті просто “віджав” житло. Крім того, голова ОВА погрожував і тиснув на волонтера, коли правда почала спливати.

“Хто ви такий, пане Борзове? Ви ганьба для Вінницької області. Я був змушений віддати, але ви забули, що я хабарів не даю. Мені довелося терпіти”, – заявив забудовник.

Хоменко вже підготував заяви до потрібних органів, щоб вони розібралися з корупціонером. Також він заявив, що місцевий військком Роман Потерлевич, котрий заволодів квартирою, просто виконував наказ голови ова.

Залишити відповідь