Ремонт під’їзної дороги до багатоквартирного будинку у Переяславі – це, безперечно, позитивна подія. Ями та калюжі, які заважали руху транспорту та пішоходів, нарешті, усунуто. Мешканці будинку, які роками жили в неналежних умовах, висловлюють вдячність за зроблене.

У Переяславі завершили поточний ремонт під’їзної дороги до будинку №84 по вулиці Богдана Хмельницького, повідомляє  Новини Прослав.

Тривалий час жителі багатоквартирного будинку на вул. Богдана Хмельницького, 84 та мешканці сусідніх багатоповерхівок нарікали на неякісне асфальтне покриття прилеглої території. Відколи перші будинки здали в експлуатацію, а це 38 років тому, під’їзна дорога більше не знала ремонту, кажуть мешканці.

Однак, як і в будь-якому випадку, є й протилежна думка. Дехто вважає, що в умовах війни такі роботи є недоцільними та кошти могли б бути спрямовані на підтримку Збройних сил України.

Це питання неоднозначне. З одного боку, війна триває, і пріоритетними повинні бути саме потреби ЗСУ. З іншого боку, люди не повинні жити в неналежних умовах. І якщо є можливість зробити так, щоб вони жили комфортно, то це потрібно робити. У даному випадку, ремонт дороги був здійснений за кошти, виділені на благоустрій міста. Тобто, ці кошти не були спрямовані на підтримку ЗСУ. Тому ремонт був проведений доцільно.

Звичайно, можна було б зробити ремонт менш затратним, наприклад, засипати дорогу щебенем. Але, як зазначають мешканці будинку, асфальтне покриття більш довговічне та зручне для руху транспорту та пішоходів. Крім того, ремонт дороги покращив імідж міста.

Це важливо, особливо в умовах, коли Україна намагається відновити міжнародні відносини та залучити інвестиції. Таким чином, ремонт під’їзної дороги до багатоквартирного будинку у Переяславі був проведений правильно. Це позитивна подія, яка покращила якість життя людей та імідж міста.

Ось деякі додаткові аргументи на підтримку ремонтних робіт у Переяславі:

  • Ремонт дороги створив тимчасові робочі місця.
  • Він стимулював місцеву економіку.
  • Він покращив психологічне самопочуття мешканців будинку.

Звичайно, є й аргументи проти ремонтних робіт. Наприклад, деякі люди вважають, що кошти могли б бути використані на більш важливі цілі, такі як закупівля зброї або надання гуманітарної допомоги. На погляд быльшосты мешканцыв ремонт дороги – це важлива інвестиція в майбутнє міста. Він покращить якість життя людей та сприятиме його розвитку.

Ось деякі думки мешканців будинку про ремонт під’їзної дороги:

  • Анатолій, мешканець будинку: “За все життя ремонт асфальтного покриття тут бачив вперше”.
  • Пан Віктор, мешканець будинку: “Тут після дощу і снігу неможливо було пройти. І тепер, коли виходимо з онуком з будинку, він за звичкою тягне мене у бік до стежки, щоб вийти з двору в обхід. Мале дитя так вивчило і ще не звикло, що ми вже можемо вільно ходити у своєму дворі”.
  • Пан Олександр, мешканець будинку: “Тепер хоч можна пройти, проїхати дитячим візочком або велосипедом, це раніше було великою проблемою. Війна триває, але ж людям потрібно жити”.

Загалом, мешканці будинку позитивно оцінюють ремонт під’їзної дороги. Вони вважають, що це була необхідна робота, яка покращила якість їхнього життя.

https://proslav.info

Залишити відповідь