Google ads

Google ads яку можна замовити за посиланням mixdigital.com.ua/ua/poshukova-reklama, дає хороші результати: рекламу бачать лише ті, хто справді зацікавлений у товарі. Це хороший маркетинговий інструмент для реклами товару/послуги.

За допомогою грамотної реклами в Google можна отримати бажані результати без великих витрат:

  1. Відвідуваність інтернет-магазинів та інших комерційних веб-ресурсів. Якщо анонс веде на ваш сайт – ви отримуєте багато цільового трафіку, який можна конвертувати в продажі. Крім того, рейтинг веб-ресурсу буде рости за рахунок збільшення відвідуваності.
  2. Підвищення впізнаваності бренду на фоні контекстної реклами. Навіть якщо споживач не натисне на оголошення, він запам’ятає бренд і зможе замовити послугу або товар наступного разу.
  3. Збільште потік відвідувачів до вашого офісу чи магазину. Клієнти зможуть знайти вашу компанію на картці в оголошенні.

За допомогою реклами в Google можна продати все, що люди шукають в Інтернеті: від простого блокнота до дорогого B2B обладнання.

Що таке Google ads

Google ads – реклама товарів в Інтернеті на основі запитів та інтересів аудиторії. Контекст відображається як:

  • розміщення реклами в пошукових системах Google;
  • реклама на тематичних сайтах, мобільні додатки, сервіси для розміщення відео (наприклад, YouTube), які є частиною вимірювання Google (їх понад 2 мільйони).

Контекстна реклама – один із популярних і ефективних маркетингових інструментів для пошуку та залучення цільової аудиторії. Така реклама дозволяє отримати теплу аудиторію, оскільки реклама демонструється саме в той момент, коли користувач сам проявляє інтерес до продукту.

Як працює реклама: система Google читає запит від заявника, на основі цього запиту формує релевантні джерела, плюс додає кілька оголошень. Ці оголошення також вибираються шукачем за релевантністю. Наприклад, користувач написав «Де почистити килим». Google надає відповідні веб-ресурси компаній з прибирання сміття, а також додає контекстну рекламу послуг хімчистки та клінінгових компаній у своєму місті.

У цьому випадку велика ймовірність того, що користувач зацікавиться хімчисткою в своєму місті і зробить перехід по оголошенню. Грубо кажучи, пошукова система є хорошим сполучною ланкою між потенційним клієнтом і продавцем. Шукач бачить, чого хоче клієнт, що його цікавить і пропонує йому це.

Google ads підходить для будь-якого бізнесу, який продає товари чи послуги: інтернет-магазини, стаціонарні торгові мережі, сервіси, постачальники обладнання тощо.

Пошукова реклама: переваги

  1. Контекст починає працювати відразу. Ви можете швидко отримати ліди після створення реклами, завдяки правильному налаштуванню та наявності хорошого веб-ресурсу, який будуть споживати відвідувачі.
  2. Висока конверсія контекстної реклами для показу пропозицій тільки тим, хто зацікавився продукцією.
  3. Налаштувавши локацію, годину показів, інтерес аудиторії та інші параметри в Google adwords, можна зробити найціннішу контекстну рекламу.
  4. Повне управління бюджетом: ви можете встановити ліміт і змінити його в будь-який час. Ви можете платити тільки за клік (модель PPC) або за цільову активність користувачів.
  5. Націлюйтеся на тих, хто прийшов «просто подивитися», за допомогою ретаргетингу та ремаркетингу.
  6. Чудове полювання: реклама зачепить велику кількість споживачів.
  7. Ви можете створити рекламу з будь-яким бюджетом.
  8. Оголошення Google дають шанс онлайн- і офлайн-магазинам отримати більше лояльних клієнтів.
  9. Є статистика та показники для аналізу ефективності реклами в Google adwords.

Серед недоліків можна відзначити велику конкуренцію серед рекламодавців, а також те, що налагодити контекстну рекламу не всі впораються без знань у цій сфері. Тому для налагодження контекстної реклами краще звернутися до професіоналів або глибоко і довго вивчати теорію та аналітику.

Скільки доведеться заплатити за рекламу

Реклама в Google працює за кількома моделями оплати. Найпопулярніші з них – CPC, CPM, CPA. Розглянемо кожен з них окремо.

    1. модель CPC. CPC, коли рекламодавець платить лише за клік по оголошенню. Вам не потрібно нічого платити за те, що користувач побачив рекламу і просто згорів. Натискання та переміщення по рекламі вважається кліком, незалежно від того, виконує користувач цільову дію чи закриває оголошення. Модель CPC доступна в двох варіантах оплати: аукціон і безкоштовний. На основі аукціону – коли власник бізнесу встановлює максимальну вартість PCC, і стягується сума, визначена системою аукціону в межах встановленого ліміту. Фіктивність – коли рекламодавець встановлює точне значення PCC, система може стягувати не більше або менше встановленого значення. Перед показом реклами система швидко оцінює рекламні місця та вибирає позиції за ціною за PPC. тому
    2. Модель CPM . CPM – ви повинні платити за покази. Рекламодавець платить за кожні 1000 показів контекстної реклами. Така модель випускається в двох варіантах оплати: аукціонний і накопичувальний. У першому випадку за 1000 показів стягується сума, визначена системою аукціону, а рекламодавець встановлює максимальний і мінімальний ліміт нарахувань. В іншому випадку рекламодавець встановлює фіксовану ставку. Більше або менше цього значення система Google не списує.
    3. Модель CPA . CPA – це комісія за конвертацію. Таким чином, платити за рекламу потрібно тоді, коли одержувач зробив певну дію: зробив покупку, замовив послугу, зареєструвався, залишив контактну інформацію тощо.

Якщо користувач просто натиснув на контекстну рекламу і нічого не купив, то рекламодавець нічого не платить, тому що коридор не робить потрібної дії.

Вибір моделі оплати та налаштування оптимальної КПП – відповідальний момент при налаштуванні рекламного кабінету. Для кожного бізнесу модель реклами підбирається індивідуально в залежності від характеру продукту, вартості грошей, цільової аудиторії, конкурентоспроможності.

Звичайно, можна встановити мінімальну ціну КПП для економії, але реклама не принесе результату. Ви просто не зможете пройти через аукціон Google.

Якщо встановити високу вартість КПП, реклама може не окупитися. Тому важливо знати, як розрахувати оптимальну вартість КПП, щоб реклама давала результат, не проїдаючи великий бюджет і окупаючись.

Реклама в Facebook

Далі ми розповімо як налаштувати рекламу в фейсбук та виміряти її ефективність.

Здається, що ефективність ваших кампаній у Facebook виміряти досить просто. Зрештою, Facebook надає вам безліч показників зворотного зв’язку, які дозволяють відстежувати результати вашої реклами.

Проблема полягає в тому, що найпопулярніші показники не розповідають всю історію. Навіть якщо ці показники показують позитивні цифри, ваші кампанії можуть залишити вас незадоволеними. Цікаво, чому ваша, здавалося б, успішна реклама не дала бажаних результатів?

Показники, які більшість маркетологів використовують для оцінки своїх кампаній, не дають їм усього необхідного для вимірювання ефективності. Потрібно враховувати набагато більше, ніж CPM, CPC і CTR.

Вимірюйте ефективність реклами у Facebook

Справжній спосіб визначити ефективність вашої реклами у Facebook полягає в тому, щоб заглибитися глибше, ніж ви, можливо, звикли. Настав час поглянути на такі реальні дані, як кліки, перегляди та конверсії. Ви рекламуєтеся, щоб отримати результати. Ціна за клік і рейтинг кліків не розкажуть вам про кінцевий результат взаємодії користувача з вашим оголошенням.

Обов’язково не ігноруйте такі нематеріальні дані, як брендинг, поінформованість і популярність. Коли ми прагнемо розширити впізнаваність бренду за допомогою соціальної кампанії, фінансові вигоди може бути не так легко визначити, але їхній вплив є реальним. Уподобання, поширення та підписки, ймовірно, призведуть до конверсій, навіть якщо їх важче відстежити.

Поставте мету

Це може здатися очевидним, але це настільки важливо, що я маю підкреслити цю думку. Ви повинні мати конкретну мету для кожної рекламної кампанії Facebook . Ціллю вашої кампанії може бути конверсія, лайк, клік, відтворення відео… список можна продовжувати.

Без цілі ви не зможете виміряти успіх кампаній у Facebook.

Визначивши свою мету, ви зможете створити унікальну формулу для вимірювання успіху ваших кампаній у Facebook.

Facebook допоможе вам у цьому. Коли ви починаєте нову кампанію, у менеджері оголошень ви повинні вибрати одну ціль; залежно від вашого вибору ви отримаєте різні дані як основний результат для вимірювання. Наприклад, коли ви вибираєте «підвищити допис», ви побачите ціну за взаємодію. Якщо ви вибрали «спрямувати людей на свій веб-сайт», ви отримаєте ціну за клік посилання. Якщо ви виберете «рекламувати свою сторінку», ви отримаєте ціну за лайк тощо.

Дотримуйтесь унікальної формули

Ваш бізнес не схожий на інші. Формула, яку ви використовуєте для вимірювання успіху кампаній у Facebook для вашого бізнесу, має бути унікальною.

Facebook надає вам 45 показників для відстеження за допомогою звіту про оголошення Facebook . Існує занадто багато змінних, щоб створити універсальну формулу. Ви повинні самі оцінити, що робить певну кампанію успішною.

Хоча багато маркетологів із задоволенням повідомляють про позитивні показники CPM, CPC і CTR, ці показники просто не розповідають усієї історії.

Ви могли взагалі охопити не тих людей. У цьому випадку низька CPM і хороші CPC і CTR не матимуть значення, якщо ви не створите конверсій.

Звичайно, є більш важливі показники, яких слід дотримуватися.

Що слід перевірити, коли вимірюєте успіх кампанії у Facebook

Коли справа доходить до показників, які оцінюють результати, деякі набагато важливіші за інші. Ось мої улюблені способи вимірювання успіху кампаній у Facebook.

Конверсії

Досить важливо, правда? Подивіться, скільки конверсій повертають ваші оголошення, і вартість кожної. Щоб відстежувати конверсії, вам потрібно буде використовувати піксель конверсії Facebook .

Досяжність

Розширити свою аудиторію означає показати себе перед більшою кількістю людей. Скільки користувачів охопила ваша реклама? Яким був % охоплення вашої цілі?

Доставка/Частота

Скільки разів вашу рекламу бачили ті самі люди? Будьте обережні, шукайте місця розташування стрічки новин, а не правий стовпець, який спотворює дані.

Різні типи кампаній повинні мати різні цілі частоти (залежно від того, де вони відображаються). Крім того, якщо реклама має низьку ефективність і повертає високу частоту, вам слід відмовитися від неї та зосередитися на тій, яка ефективніша.

ROI

Рентабельність інвестицій – чудовий початок для оцінки успіху. Незалежно від того, на який показник націлено ваше оголошення, ви захочете, щоб воно забезпечувало високу цінність для вашого бренду.

Не витрачайте багато, щоб заробити небагато. Розрахуйте рентабельність інвестицій своїх кампаній на основі витрат на рекламу та отриманого доходу.

Не порівнюйте себе з іншими

Останнє, що вам потрібно робити, це порівнювати свій бізнес з будь-яким іншим. Звісно, ​​може бути цікаво побачити рейтинг ваших оголошень порівняно з іншими, але це марна трата часу.

Замість того, щоб оцінювати успіх своїх кампаній у Facebook порівняно з іншими рекламодавцями, зосередьтеся на собі. Вимірюйте успіх кожної кампанії, яку ви запускаєте . Таким чином ви зрозумієте, що працює, а що ні, і навчитеся оптимізувати кожну кампанію.

Індивідуально оптимізовані кампанії дадуть кращі результати

Результати на першому місці, крапка. Коли ви будете готові виміряти успіх кампанії у Facebook, визначення відповідних показників для оцінки вашої кампанії дозволить вам оптимізувати свою рекламну стратегію у Facebook і, у свою чергу, покращити ваш результат. Зрештою, ви займаєтеся маркетингом, щоб продати

Залишити відповідь