Різноманітні платформи з додаванням безкоштовних оголошень – досить ефективна можливість знайти потенційного покупця або користувача послуги швидко та без посередників. Це досить популярна версія торговельного майданчика – до появи електронної форми його роль виконували друковані видання. Завдяки мережі подавати власні об’яви стало зручніше – це можна зробити буквально в декілька кліків. Портал безкоштовних оголошень пропонує якісну платформу та продуманий рубрикатор для того, щоб і знаходити те що потрібно було легко. Та для того, щоб розміщення було справді ефективним, можна звернути увагу на платні послуги.

Які платні послуги доступні?

Не всі сервіси пропонують розмістити оголошення безкоштовно як, наприклад, дошка безкоштовних оголошень AXL онлайн, але є випадки, коли й цього може бути недостатньо для швидкої реакції користувачів. Тоді є сенс скористатись методами, які пропонує портал:

  • Топ – розміщення певної об’яви нагорі у рамках своєї рубрики, це дозволить підтримати інтерес до неї, це буде найперше, що побачить потенційний клієнт;
  • виділення оголошення різними візуальними ефектами, наприклад, кольором або шрифтом – воно привертатиме увагу при першому погляді на сторінку;
  • закріплення нагорі у категорії також може бути актуальним;
  • розміщення об’яви на першій сторінці сайту – це один з найшвидших способів звернути увагу потенційних покупців або користувачів послуги.

Можна обрати як окремий вид, так і комплексний набір послуг для того, щоб оголошення було дійсно ефективним та принесло бажаний результат у найкоротший термін. Який конкретно метод обрати – залежить від особливостей товару або послуги, актуальності певної акції або пропозиції. Перш ніж зробити свій вибір, варто ознайомитись з повним переліком послуг, що пропонується.

У яких випадках платні послуги будуть доцільними

64236bcbb0a23.png

Не кожне оголошення є сенс просувати – особливо якщо мова йде про одноразовий продаж дешевого товару. Але є випадки, коли варто звернутись за додатковою промоцією:

  • продаж висококонкурентного товару, коли потрібно звернути увагу саме на конкретного продавця або постачальника;
  • акція зі знижками, дія якої обмежена у часі;
  • ексклюзивний товар, який навряд чи будуть шукати, але придбають, якщо на нього звернуть увагу;
  • сезонний товар або послуга, на які потрібно звернути увагу у певний проміжок часу.

Основне завдання додаткових послуг – виділити оголошення серед десятків інших, це надасть набагато більше переглядів йому і зрештою швидше приведе до продажу або контракту. Це непогане маркетингове рішення, направлене на правильну цільову аудиторію, тож може бути включене до загальної рекламної кампанії.

На який період замовляти послугу, також залежить від особливостей самого продукту, від його терміну придатності або сезонності, актуальності та інших факторів. Якщо мова йде про продукт, який є в наявності постійно та у достатній кількості, то буде доречним замовити платні послуги на найбільший доступний період – зазвичай такі пропозиції йдуть зі значною знижкою.

Залишити відповідь