Терасою називають приміщення в будинку, яке використовують для відпочинку, облаштування зимового саду, домашнього спортзалу та інших потреб. Вона може бути прибудовою до вже готового котеджу, або ж її зводять разом із будівлею як невіддільну частину.

Залежно від особливостей проєкту будинку тераси відрізняються за площею, розмірами та іншими особливостями. Для створення максимально комфортних умов потрібно зробити так, щоб всередину не потрапляли вода, пил і бруд. Оптимальним варіантом стане скління з використанням вікон з алюмінієвого профілю. Крім естетичної привабливості, у скляних терас є й інші переваги. Це краще природне освітлення, що створює комфортні умови для людей, кімнатних рослин і домашніх тварин, а також міцність і довговічність. А якщо встановити енергоощадні віконні системи, то на терасі буде комфортно в будь-яку пору року, при цьому витрати на її опалення та кондиціювання зменшаться.

Чому варто вибрати розсувну алюмінієву систему?

Розсувні системи для скління терас з європейського алюмінієвого профілю з’явились на українському рикну відносно недавно, але вже мають великий попит у власників приватних будинків і заміських котеджів.

Головне, чим вони відрізняються від класичних конструкцій з ПВХ, це так звані безмежні вікна, які забезпечують ідеальний панорамний огляд. Завдяки невеликій ширині та товщині профілю розсувні системи виглядають значно легшими та майже непомітними порівняно з класичними ПВХ-рамами, що дає змогу буквально злитися з природою.

Друга особливість — зручність і надійність. На відміну від стандартного поворотно-відкидного механізму, скляні віконні стулки рухаються вздовж каркасу, тому не займають додаткового місця. Це особливо актуально для невеличких терас або приміщень зі складним плануванням.

Щоб відкрити вікно, не потрібно докладати зусиль. Завдяки системі роликів стулки плавно рухаються напрямними. Такий механізм надійніший та має більший експлуатаційний ресурс, ніж класична поворотно-відкидна система.

Переваги алюмінієвих віконних систем для скління терас

Алюмінієві вікна вважаються кращим рішенням для скління терас завдяки таким перевагам та особливостям:
•    Можливість створити безкаркасну конструкцію для чудового панорамного виду. Алюмінієвий профіль тонший за пластикову раму, але міцніший. Така система витримує важкі склопакети та не потребує додаткових ребер жорсткості посередині скляної поверхні.
•    Сучасний вигляд, можливість вибрати колір профілю під загальну стилістику будинку. Білі пластикові рами вже не актуальні, якщо йдеться про сучасні архітектурні рішення. Завдяки технології анодування алюміній може набувати сріблястого, золотавого, чорного кольору та навіть імітувати натуральну деревину. На відміну від ламінації (як у ПВХ-вікон), анодований алюміній зберігає свій колір упродовж усього терміну служби.
•    Стійкість до атмосферних впливів. Алюміній не розсихається, як деревина, не вигоряє, як пластик, і зберігає свій початковий зовнішній вигляд та експлуатаційні якості протягом десятиліть.

Традиційно лідерами серед виробників вікон вважаються провідні європейські країни. У преміальному сегменті варто виділити вікна Schuco (Німеччина) та вікна Reynaers (Бельгія). Вони зможуть задовольнити найвибагливіших замовників, які прагнуть мати все найкраще. Якщо вибирати серед інших брендів, то оптимальне співвідношення якість–вартість забезпечують вікна Ponzio (Польща) та вікна Aluprof (Польща). На сайті виробника www.usg.kiev.ua можна ознайомитись з асортиментом алюмінієвих вікон у Києві та вибрати найкращі розсувні системи для скління терас будь-якого рівня складності.

Залишити відповідь