Якісний Інтернет з постійним сигналом буде непомітним. Але якщо вдома виникають перебої з доступом до мережі – одразу порушуються робочі процеси, які виконувалися віддалено. Ще важливо перебувати онлайн для дистанційного навчання та підтримання постійного зв’язку з рідними та близькими людьми.

Окрім роботи та навчання кожній людині потрібен пасивний відпочинок і перегляд телебачення є цінною його частиною. Деякі Інтернет провайдери Києва пропонують підключити ТБ у комплексних тарифах, одночасно отримати доступ до мережі та можливість переглядати улюблені канали. Лінійка таких тарифних планів є, наприклад, у компанії Volia. Вона пропонує легке підключення абонентів столиці та інших міст країни, гарантує надання якісних послуг.

Переваги провайдера та підключення до нього

Перебуваючи на ринку понад 20 років, Volia виросла до всеукраїнського бренду та завоювала одну з провідних позицій у сегменті. Завдяки розвиненій технологічній інфраструктурі та відшліфованому сервісу клієнти можуть з комфортом користуватися послугами, відчувати зручність та піклування з самого початку взаємодії. Підключення Інтернету та ТБ проходить у три прості етапи:

  1. Користувач залишає свій номер у формі на сайті.
  2. Менеджер телефонує йому, узгоджує час візиту спеціаліста.
  3. Майстер приходить й швидко усе налаштовує.

У телефонній розмові з менеджером також можна без доплати проконсультуватися щодо тарифу, який буде краще підходити у конкретному випадку. У лінійках пакетів провайдера є як комплексні варіанти, що поєднують Інтернет та ТБ, так і пропозиції лише з Інтернетом. Безлімітний трафік та стабільна швидкість гарантовані у всіх пакетах.

Розширення можливостей тарифів

За бажанням тарифні плани легко змінювати або доповнювати потрібними в індивідуальному випадку опціями. Наприклад, гіпершвидкість прискорює передавання даних до максимуму, а фіксована IP спрощує віддалену роботу у корпоративній мережі. Якщо пакет із ТБ хочеться розширити певною колекцією каналів, не передбаченою у ньому за замовчуванням, її можна замовити окремо. Провайдер пропонує:

  • каталоги з кінематографічним контентом;
  • цікавий та корисний матеріал для дітей;
  • велику колекцію спортивних каналів.

Для поціновувачів кіно підготовлені новинки серіалів та фільмів, а ще багато класики різних жанрів. Контент для найменших глядачів формувався у співробітництві з дитячими психологами, щоб мультфільми та передачі позитивно впливали на світосприйняття. Прихильники спорту зможуть переглядати важливі події у прямому ефірі та знати найсвіжіші тематичні новини.

На відміну від Інтернет провайдерів Києва, які надають лише базовий набір послуг, Volia піклується про безпеку та комфорт абонентів. Щоб захистити гаджети від впливу хакерів, можна замовити у провайдера антивірусне програмне забезпечення.

Залишити відповідь