Створення сайтів – прибутковий заробіток та хороший спосіб реклами своїх товарів чи послуг. Але щоб отримати перші замовлення, слід його просунути. Це комплекс заходів: оптимізація контенту та інтерфейсу користувача, формування унікальної торгової пропозиції, яка залучить користувачів.

Як просунути свій сайт у топ пошукових запитів Google?

Прийоми оптимізації

Існує кілька таких прийомів і всі вони застосовуються вебмайстрами одночасно. Підвищення позиції в пошуку зводиться до трьох речей: контенту, ключових фраз та адаптивного дизайну сайту. Останнє передбачає, що сайт розроблений у кількох варіантах – для оптимального відображення на різних пристроях – і має весь необхідний функціонал: кнопки, посилання, плеєр для перегляду відео.

  • Прийоми бувають такими:складання тексту з відповідними ключовими фразами;
  • поліпшення інтерфейсу користувача;
  • додавання нового затребуваного функціоналу;
  • нарощування маси посилань.

Все це необхідно і для Google, і для інших пошукових систем. Але різні з них мають різні вимоги: наприклад, для якихось особливо важливих посилань, для інших – інформація.

Семантичне ядро

Для того щоб провести грамотне просування сайтів, необхідно семантичне ядро ​​– список важливих ключових слів та фраз, за ​​якими клієнти знаходять схожі компанії. Бажано додавати до “ключів” такі слова, як “купити”, “замовити”, “ціна” та назву міста (якщо це сайт компанії, яка здійснює послуги тільки там).
Якщо просування потрібно інтернет-магазину з великим каталогом, у цьому випадку буде найбільше роботи. Семантичне ядро ​​потрібно зібрати для кожної марки та моделі товару.

Як недорого просунути сайт

Зазвичай такі послуги доводиться замовляти у SEO-студіях – установах, що спеціалізуються на оптимізації майданчиків у пошукових системах. Деякі вебмайстри займаються цим самостійно.
Розробники (якщо ви замовили сайт) повинні знати заздалегідь, що ви збираєтеся зайнятися оптимізацією. Для цього робиться додаткова підготовка – заповнення контентом та очищення від зайвих елементів. Також потрібно, щоб на майданчику була CMS (система керування вмістом), інакше ви не зможете редагувати контент.
Для самостійного просування сайту продумайте SEO-структуру, напишіть тексти, орієнтуючись на ключові фрази.
Просування сайтів embo.com.ua – якісне просування вашого сайту. Перейдіть по посиланню, та ознайомтесь з переліком послуг.

Залишити відповідь