Сучасна техніка має бути практичною та гармонічно вливатися в інтер’єр помешкання. Ті часи, коли побутові прилади вибиралися хаотично та контрастували з іншими елементами кімнати, уже минули. У дизайні велике значення приділяється формам та кольорам. Сучасна техніка має відповідати цим критеріям, щоб не виділятися з єдиної стилістики. Розглянемо, які побутові прилади використовуються в новітніх інтер’єрах.

Переваги вбудованої техніки

Побутові прилади поділяються на дві групи: що стоять окремо та вбудовані. В обидвох категоріях можна знайти й переваги, і недоліки. Для створення єдиного стилю в інтер’єрі частіше використовують саме вбудований тип техніки. Вона має гарний вигляд та економить простір. Наприклад, самостійні холодильник, духова шафа мають розміщуватися на певній відстані від стіни, а у вбудованих варіантах таких обмежень немає. Цей момент передбачений під час виробництва.

Прилади поділяють на 2 типи:

  • Приховані. Вони встановлюються за кухонним фасадом. Такі девайси можна побачити лише під час розкриття дверцят.
  • Відкриті. Виділяються на загальному фоні та не входять до єдиного ансамблю в дизайні.

За допомогою вбудованої техніки можна створити унікальну картину на кухні в цілісному оформленні або ж із яскравими поодинокими акцентами.

Основні елементи

Найчастіше на кухні серед вбудованих варіантів трапляється варильна поверхня. Для її виготовлення використовують скло, емаль, нержавіючу сталь, склокераміку. Кути поверхні можуть бути гострими чи округлими, а конструкція класичною чи кутовою. Конфорки розміщуються симетрично або ж за принципом доміно.

Серед інших найбільш поширених та популярних варто виділити:

  • Витяжку. Важлива частина кухонного гарнітура. Вона не лише виконує роль вентиляції, але ще й допомагає дизайнеру реалізувати різні сміливі ідеї. Цей елемент доступний кожному користувачу, адже ціна кухонної витяжки коливається в широкому діапазоні залежно від моделі.
  • Духова шафа. Великий асортимент на ринку дає можливість вибрати пристрій в гармонійному поєднанні з корпусом кухні. Дверцята виробляються з емалі, скла, нержавіючої сталі. Найкращим варіантом вважається той, що відповідає зовнішньому опису варильної поверхні.
  • Посудомийна машина. Прилад досить популярний серед українських господинь завдяки практичності та можливості економити час. Конструкція займає значну площу, то ж встановлювати її необхідно в один ряд з іншою технікою.
  • Пральна машина. Гарним місцем для її розміщення стане нижня частина під раковиною чи стільницею. Це зручно для невеликої кімнати.

Використовуючи таку техніку, можна створити цікавий інтер’єр у різному стилі. Адже вбудовані моделі гармонійно поєднуються в єдиному оформленні. Головне — правильно підібрати найбільш слушні варіанти з корисними функціями.

Залишити відповідь