У Вроцлаві, Польща, продовжується розіграш кубка президента ISSF з гвинтівки/пістолета. У ньому беруть участь найсильніші спортсмени світу.

Сьогодні спортсмени змагалися за медалі в індивідуальних заходах на 10 метрів, які проходили за новими правилами у форматі тесту.

Патрік ЯНИ зі Словаччини здобув переконливу перемогу у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 метрів. У фіналі він був точнішим за Ліхао ШЕНга з Китайської Народної Республіки та Мірана МАРИЧИЧА з Хорватії, які посіли друге та третє місця відповідно.

Океан МЮЛЛЕР з Франції виграла золоту медаль у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 метрів. Лаура-Джорджета ІЛІ з Румунії здобула срібло, а Мері Керолін ТАККЕР з США – бронзу.

Українка Олена КОСТЕВИЧ посіла перше місце на дистанції 10 м з пневматичного пістолета, жінки. Друге та третє місця посіли Матільда ​​ЛАМОЛЬ з Франції та Раньсінь ЦЗЯН з КНР.

На дистанції 10 метрів пневматичний пістолет чоловіки одну медаль завоював спортсмен з Німеччини та дві з Індії. Переможцем став німець Крістіан РАЙЦ. Срібло виграв Чаудхарі САУРАБХ з Індії

Його товариш по команді Абхішек ВЕРМА – Бронза.

Наступний фінал відбудеться 9 листопада. Онлайн-трансляція доступна на Інтернет-ресурсах ISSF.