Бодібілдери часто застосовують анаболічні стероїди для нарощування якісної м’язової маси та створення рельєфного промальовування на курсах сушіння. Рімоболан – це м’який препарат, який відрізняється помірними анаболічними та зниженими андрогенними властивостями. Ін’єкційний стероїд користується найбільшою популярністю практично у всіх спортивних дисциплінах. Діюча речовина – метенолон. Вона надходить у кровотік довго, що дозволяє його порівнювати за пролонгованою дією з тестостероном енантатом (до п’ятнадцяти днів). В інтернет-магазині SteroidShopUA римоболан можна купити за прийнятною ціною. Це найкращий сайт, який займається реалізацією спортивної фармакології високої якості в Україні. Він працює не один рік, і за цей час здобув бездоганну репутацію.

Основні ефекти «Рімоболан» від Bayer

Виробник випускає Rimobolan в ін’єкційній формі, більш ефективної та безпечної для внутрішніх органів. Згідно з відгуками атлетів, препарат має один недолік – хворобливий характер внутрішньом’язового уколу, але цей факт не впливає на його популярність. Його купують найчастіше не стільки для набору великої кількості м’язів, скільки для покращення їхньої якості. У бодібілдингу «Римоболан» допомагає зберегти м’язи, і, на відміну від інших анаболіків, після курсу не спостерігається ефекту відкату.

«Римоболан» підходить тим спортсменам, які очікують на такі результати:

  • збільшення м’язової маси;

  • якісна та суха мускулатура;

  • покращений рельєф м’язів;

  • підвищення сили та витривалості;

  • жироспалюючий ефект.

Перш ніж замовити препарат Стероїд Шоп ЮА потрібно знати, що він підходить бодібілдерам, які не хочуть відчути всі прояви гінекомастії під час стероїдного курсу. Лікарський засіб не здатний перетворювати андрогени на жіночий гормон, тому чоловікам із цього приводу не варто турбуватися.

Будь-яка спортивна фармакологія, якщо дозування перевищено, викликає побічні ефекти. Внаслідок порушення рекомендацій лікаря у спортсменів можуть спостерігатися набряки, безсоння, зайва дратівливість.

Купити Rimobolan від Bayer в Україні

Інтернет магазин Steroid Shop UA в Києві пропонує якісну та сертифіковану спортфарму, що має велику кількість переваг. Придбати анаболіки, пептиди та інші препарати для спорту, не здатні завдати шкоди здоров’ю, можна на сайті онлайн у будь-який зручний час.

Вартість оригінальна продукція доступна для покупців завдяки прямим поставкам від фірм-виробників. Доставка спортивної фармакології містами країни здійснюється у стислі терміни.

Застосовуйте лікарські засоби або медичні вироби лише після консультації з лікарем та ознайомлення з інструкцією

Використання лікарських засобів та медичних виробів потребує обов’язкової консультації з лікарем та ознайомлення з інструкцією. Інструкція містить докладну інформацію про дозування, спосіб застосування та можливі побічні ефекти. Необхідність консультації з лікарем та ознайомлення з інструкцією пов’язана з унікальними особливостями кожного лікарського засобу та протипоказаннями.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Самолікування може призвести до небажаних наслідків здоров’я. Неправильний вибір лікарського засобу, неправильне дозування або недотримання режиму прийому можуть спричинити небажані побічні ефекти та навіть погіршити стан здоров’я. Тому не рекомендується займатися самолікуванням та завжди проконсультуватися з лікарем. Здоров’я – це найцінніше, що у нас є, і ми маємо піклуватися про нього правильно.

Залишити відповідь