Багато українців, які не можуть знати хорошу роботу в Україні, приймають рішення про виїзд за кордон на заробітки. Саме в Польщу відправляється більшість українців для працевлаштування. Які вакансії пропонують чоловікам та жінкам?

Легальне працевлаштування в Польщі: переваги

флаг ПольшиУкраїнці обирають Польщу для працевлаштування з різних причин. Робота в Польщі для чоловіків та жінок має безліч переваг:

  • Хороші умови праці та стабільна, висока (порівняно в українськими) заробітна плата.
  • Велика кількість вакансій в різних сферах діяльності – громадське харчування, туризм, будівництво, виробництво, сільське господарство та ін.
  • Офіційне працевлаштування передбачає стабільний робочий графік працівника, чітко сформовані робочі обов’язки, доплати за понаднормову працю.
  • Можливість знайти вакансію в різних містах. Робота для українців в Польщі є в Любліні, Кракові, Лодзі, Познані, Бельсько-Бяла, Бидгощі, Ополе, Гданську, Катовіце та звісно в столиці – Варшаві.
  • Є пропозиції, які не потребують наявності досвіду роботи чи знання польської мови.

Які вакансії на роботу в Польщі пропонують чоловікам?

Робота в Польщі для чоловіків є досить поширеною, а перелік вакансій з кожним роком тільки розширюється. Польські компанії пропонують працевлаштування як кваліфікованим фахівцям з досвідом роботи, так і різноробочим без досвіду.

Найбільш популярними для працевлаштування українців є такі сфери:

  • Будівництво. Навіть без досвіду роботи в цій галузі можна непогано заробити. Популярні вакансії: різноробочий, підсобник, покрівельник, арматурник, плиточник, укладальник бруківки та тротуарної плитки та ін.
  • Перевезення. Є вакансії на роботу в Польщі водієм категорії «В», «С», «D». Це може бути вакансії на посади шофера на підприємство, таксі, автобуса та навіть на міжнародні перевезення (вантажні та пасажирські).
  • Виробництво. Тут вибір вакансій дуже широкий, від таких, які не потребують досвіду – оператор конвеєра, робітник складу, до робочих спеціальностей – електрик, слюсар.
  • Сільське господарство. Серед найбільш затребуваних є вакансії на помічників на ферму та збирачів урожаю, крім цього є вакансії на тракториста, комбайнера та ін.
  • Інші популярні вакансії: автослюсар, охоронник, м’ясник, обивщик меблів.

Робота в Польщі для жінок

В Україні досить часто жінкам складно знайти цікаву роботу з високою зарплатою. Робота в Польщі для жінок без посередників є в різних сферах діяльності з високою оплатою праці. Якщо брати до уваги статистичні дані, то українки найчастіше влаштовуються на роботу у сільському господарстві, сфері громадського харчування, туризмі, виробництві. Це пов’язано с тим, що зазвичай на такі роботи не виставляють високих вимог до робітниць.

Серед найбільш розповсюджених вакансій, які не вимагають досвіду та вмінь, можна виділити: сортувальниця, пакувальниця, збиральниця врожаю, доглядальниця, помічниця на кухню, посудомийка.

Робота в Польщі для жінок є і для представниць робочих професій: перукар, швачка, повар, пекар, касир.

Залишити відповідь