Вікторія Сюмар
народна депутатка (фракція “Європейська солідарність”)

(FB)

Із Червінським (Роман Червінський – колишній військовослужбовець ГУР МОУ, який брав участь в операції із виманювання “вагнерівців” у Білорусь для їх затримання, надалі – військовослужбовець ССО, арештований після провалу операції серпня 2022 року із виманюванням російського льотчика з бойовим літаком в Україну – “Н”) – це не просто помста за Вагнергейт.

Вдумайтеся, в чому його звинувачують? Як офіцер ССО він був учасником групи, яка здійснювала спецоперацію з вербовки російського пілота, аби він транспортував в Україну російський літак.

Операція провалилася, як часто буває на війні. Червінський каже, що, на його думку, був витік інформації з ГУР. Аеродром, який був визначений точкою для прийому літака, обстріляли ракетами. Були загиблі серед тих, хто не спустився в сховище.

Зараз йому “шиють” злочинну діяльність, яка призвела до матеріальних збитків (внаслідок бомбардування росіян) і загибелі людей (знову через російські ракети).

Скажіть, а якщо група військових виходить на штурм позицій, втрачає техніку, людей, то це теж буде підставою для притягнення командирів до відповідальності?

Тому це не просто помста.

ЦЕ ПРЯМИЙ НАТЯК ВСІМ ВІЙСЬКОВИМ: БУДЕТЕ ГОВОРИТИ ЩОСЬ, ЩО НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ ВЛАДІ, – ВСІ МОЖЕТЕ СІСТИ.

Закриємо поодинці. Бо зараз ми можемо все.

Цікаво, чи означає це, що в нас вже зараз можна ставити питання про злочинну діяльність чи, навпаки, бездіяльність, яка призвела до небачених втрат економіки та найстрашніших людських втрат в ході цієї війни?

У випадку з Червінським український (!) суд сказав, що в бомбардуванні винний він, а не росіяни.

А в Бучі, Маріуполі і всіх інших жахіттях теж винен хтось в Україні? Не росіяни?

Такими іграми у вседозволеність влади відкриваються страшні скрині Пандори…

Залишити відповідь