Уже минули ті часи, коли мобільний телефон використовувався лише для комунікації з друзями чи бізнес-партнерами. Сьогодні смартфон дозволяє впоратися зі складними ситуаціями, організовувати поїздки, робити покупки онлайн або заповнювати звіти. Електронний помічник усюди супроводжує свого власника. При цьому його ефективність в першу чергу залежить від справності обладнання, тому варто заздалегідь задуматися про захист найуразливіших елементів смартфона. Одним із найкращих рішень є загартоване скло, а для телефонів марки Samsung його можна вибрати за посиланням https://www.aks.ua/uk/catalog/zashitnue-stekla-dla-mobilnogo-telefona/brend-telefona/samsung

Що таке захисне скло?

 Усього кілька років тому великий попит мали звичайні захисні плівки. Однак вони не могли забезпечити належний рівень безпеки екрана телефону. У свою чергу, загартоване скло набагато ефективніше за плівку, адже воно має високу твердість покриття.

Шкала твердості загартованого скла

 Важливо, що міцність покриття визначається за шкалою Моос від одного до десяти. Якщо розглядати перший рівень, то скло в цьому випадку легко подряпати навіть нігтем. Для порівняння, найвищий ступінь гарантує те, що тільки алмаз зможе подряпати покриття. Варто зазначити, що загартоване скло, яке найчастіше використовується в мобільних телефонах, має дев’ятий ступінь твердості. 

Чому захисне скло, а не плівка?

 Варто відзначити кілька аспектів, що говорять на користь ефективності та переваги скла:

  1. Товсте покриття

Кожен користувач, який хоч раз у житті тримав у руках захисну плівку, знає, що вона тонка і легко гнеться. Зовсім інакша справа з загартованим склом. Саме така товщина робить дисплей краще захищеним, і у разі падіння та удару об тверду поверхню нічого страшного не станеться.

  1. Довгострокові інвестиції

 Одним із недоліків захисних плівок є те, що їхні краї часто задираються від дисплея, що потребує заміни. У випадку із загартованим склом його часто вистачає на весь період використання смартфона

  1. Найкраща якість

 Варто віддавати перевагу вибору загартованого скла лише у перевірених постачальників та магазинів. В цьому випадку можна бути впевненим, що отримаєш аксесуар належної якості.

  Таким чином, зваживши на кілька переваг захисного скла, можна зрозуміти, чому цей аксесуар користується таким попитом і популярністю у користувачів смартфонів.

Залишити відповідь