Під час перегонів за крісло   мера столиці з’явився цікавий претендент – Віталій Нестор, протеже лідерки “Батьківщини” Юлії Тимошенко.

Партія “Батьківщина” виставила власного кандидата в мери Києва. Це виявився Віталій Нестор, родич скандально відомої бізнесвумен Влади Молчанової, що є довіреною людиною Юлії Тимошенко та головою київського осередку партії. Новий кандидат повністю залежить від Молчанової та не має натяку на політичну самостійність.

Кандидат у мери з корупційними зв’язками: хто такий Віталій Нестор
Фото: Politeka

Влада Молчанова є співзасновницею компанії Stolitsa Group, що керує мережею супермаркетів Novus та має відношення до  найскандальніших забудов столиці. За інформацією ЗМІ, Молчанову вважають громадянською жінкою Сергія Коровченко, який мало не став міністром юстиції у окупованому Криму та  має тісні зв’язки з Юрієм Іванющенко, за прізвиськом Єнакіївський. Одіозного друга Коровченко Генпрокуратура підозрює в привласненні чужого майна в особливо великих розмірах, тобто звичайному рейдерстві. Аваков звинувачував його в викраденні і вбивстві активістів Євромайдану, хоча деякі зазначають, що переслідування мають політичне підґрунтя. ЗМІ не безпідставно вважають, що ця трійця причетна до рейдерських захватів у столиці.

Читайте також:

Владислава Молчанова Stolitsa Group – як провернули зухвалу земельну аферу з фальшивими посвідченнями учасників АТО: розслідування

Stolitsa Group (Молчанова) – хто і як «розпилив» державне підприємство «Пуща-Водиця»

Влада Молчанова за 7 лет украла с рынка “Столичный” $ 75 млн – аудит

Як земельна комісія Київради всупереч генплану погодила будівництво ще одного міста під Києвом

Полиция устанавливает размер убытков от застройки Stolitsa Group Молчановой

 

 

 

Залишити відповідь