У оренди нерухомості є плюси – зручна локація, бажаний комфорт без тягаря ремонту, можливості розділити оплату з сусідами, а також швидко переїхати. Розробляємо план, який допоможе знайти та зняти житло до душі. 

Де зняти квартиру подобово у Львові та як це зробити

На сайті https://demarapart.com.ua/ можна зняти житло подобово у Львові. Все досить просто:

  1. Ви обираєте житло.
  2. Надсилаєте заявку на бронь через сайт
  3. Власник житла підтверджує броню, а ви вносите передоплату за проживання.
  4. Приїжджаєте та заселяєтеся. Власник отримає передоплату лише після вашого заселення. Це виключає можливість обману. Якщо виникнуть питання, ви завжди можете звернутися до служби підтримки DeMar Apart.

Співвіднесіть бюджет із пріоритетами

Проаналізуйте свій спосіб життя та визначте складові вашого комфорту, вартість яких треба врахувати у бюджеті житла. На відміну від нерухомості, що орендується, дозволяє вибрати близький до роботи і більш дорогий район, пожити в нестандартних плануваннях, будинках та інтер’єрах, перебратися в центр міста або до природи. 

Закладіть час на пошуки

Буде добре мати в запасі кілька тижнів до орієнтовної дати в’їзду до квартири. Так ви зможете спокійно дивитися варіанти, що сподобалися, вибирати і досліджувати райони майбутнього житла.

Дізнайтеся про плани та очікування власника

Уточніть, як давно здається квартира, чи планується її продавати, кращий спосіб оплати, ставлення власника до дітей, домашніх тварин та гостей, а також можливість вивезення непотрібних меблів та речей, проведення ремонту в рахунок оплати. Обговоріть, чи орендодавець приходитиме перевіряти квартиру і як часто. 

Що робити, якщо власник не довіряє вам

Найчастіше власники неохоче здають свою нерухомість студентам, фрілансерам, людям із дітьми та тваринами. 

Є кілька варіантів вирішення проблеми. Насамперед запропонувати власнику збільшити забезпечувальний платіж, який убезпечить власника нерухомості, покаже серйозність намірів та платоспроможність орендаря. Якщо протягом тривалого часу людині так і не вдається винайняти квартиру самостійно, то вона може звернутися до агента з нерухомості, який шукатиме житло через професійні рантьє. Інше рішення – переглянути формат оренди. Ринок розвивається, і зараз є можливість вибрати альтернативу квартирі. Наприклад, апарт-готель чи колівінг, де взагалі не доведеться взаємодіяти із власником.

Перевірте документи

Обов’язково перевірте оригінали паспорта власника квартири та свідоцтва про власність. Попросіть показати вам свіжу виписку з реєстру нерухомості та довідку про відсутність боргу з комунальних платежів.

Не забудьте також переконатися, що ключі підходять до дверного замка, у вас є доступ до шлагбауму та код домофону. 

Поговоріть із сусідами

У ліфті та біля під’їзду поспілкуйтеся з потенційними сусідами, дізнайтесь про атмосферу в будинку, галасливих мешканців, тарганах, сміттєпроводі, паркувальних місцях та майбутній ремонт будівлі.

Доберіться до квартири звичайним маршрутом

Вирушайте на перегляд у той же час і тим самим шляхом, яким ви плануєте робити це в майбутньому. Переповнений транспорт та додаткові 500 метрів до метро не зникнуть після заїзду у квартиру мрії. 

Розберіться у договорі

Уважно прочитайте договір. Краще, якщо вам надішлють його заздалегідь. Перевірте, щоб дані у ньому збігалися із документами власника. 

Особливу увагу зверніть на такі пункти, як:

  • виїзд із квартири раніше завершення терміну договору
  • оплата ремонту сантехніки, опалення, великої побутової техніки та ін.
  • відповідальність у разі форс-мажорних ситуацій 
  • порядок оплати оренди

Спільно із власником складіть опис майна. Підпишіть документи. 

Залишити відповідь