Оренда квартир останніми роками стала дуже актуальною темою. Про те, як безпечно орендувати житлову нерухомість за допомогою такого сервісу як сайт оголошень Makaka та на що звертати увагу при виборі потрібного об’єкту читайте у нашій новій статті.

Як швидко знайти квартиру в оренду

Переїжджаючи в нове місто, вирушаючи на відпочинок чи відрядження, люди стикаються з необхідністю пошуку житла. Оренда будинку або квартири стає одним із найбільш зручних та кращих варіантів для проживання. Готелі, хостели та гуртожитки більше підходять для відряджених громадян, туристів та студентів. Таке житло часто не має рівня комфорту, який можна отримати, проживаючи в будинку або квартирі. Розкриємо кілька секретів, як швидко та недорого орендувати квартиру: від власника чи через ріелтора.

Пошук власника

В інтернеті можна знайти величезну кількість оголошень про оренду житла. На перший погляд може здатися, що вони всі від власників. За дзвінком майже завжди з’ясовується, що оголошення належить рієлтору. І без комісії ніхто нікому нічого не здасть.

Знайти нерухомість в оренду від власника можна шляхом тотального обдзвону всіх оголошень та «відсіювання» пропозицій від посередників. Як правило, на десятому або двадцятому оголошенні пошуки увінчаються успіхом.

На сайтах посередники часто маскуються під власників. Дізнатися рієлтора можна за такими ознаками:

  • велика кількість пропозицій оренди з одного облікового запису;
  • розміщення посилань для перегляду фотографій об’єкта на інших майданчиках;
  • людина не називає по телефону точну адресу об’єкта та вартість оренди;
  • співрозмовник пропонує «обговорити варіанти», ставить багато запитань.

Останній пункт пов’язаний із виявленням потреб потенційного клієнта. Посередник намагатиметься встановити контакт із співрозмовником, щоб надалі зробити вигідну пропозицію, від якої важко відмовитись.

Купівля квартири

Купити квартиру в Житомирі досить важливе та відповідальне завдання. Що б вдало купити квартиру, потрібно досить чітко знати у якому з районів ви хочете мешкати. Продаж квартир у Житомирі це розділ на сайті Makaka.com.ua, який зібрав у собі десятки та сотні оголошень на цю тему. Щодня на сайті Макака додається маса пропозицій по різній нерухомості та з продажу квартир. Тому знайти варіант, що сподобався для покупки квартири буде зовсім не складно.

Звернення до посередника

Як показує статистика, майже 80% оголошень на сайтах в Інтернеті належать ріелторам. Звернення в агентство нерухомості – непоганий варіант для тих, хто через певні причини не може самостійно займатися пошуками.

Орендувати житло через рієлтора дуже зручно. Спеціаліст не тільки підбирає квартири, а й надає додаткові послуги:

  • складає договір оренди;
  • надає гарантії безпечної угоди;
  • допомагає у проведенні переговорів та торгів.

Головною перевагою звернення до посередника є те, що клієнту не потрібно докладати зусиль для пошуку квартири. Зазвичай ріелтори мають великі основи нерухомості. Для посередника знайти найбільш підходящий варіант житла – цілком собі можливе завдання. З усієї кількості квартир завжди можна вибрати об’єкт, який повністю задовольнить вимоги клієнта.

Посередники завжди націлені на швидкий результат та отримання комісійних. Заселитися в квартиру вже на 2 або 3 дні після звернення до ріелтора цілком реально. Ще однією важливою перевагою слід вважати безпеку угоди. Шансів на те, що власник квартири виявиться шахраєм і здасть чужу нерухомість практично немає.

Пошук оголошень про оренду житла на сайті оголошень Makaka

Публікація оголошення про пошук житла в оренду на сайті оголошень Makaka дозволить кожному користувачеві швидко знайти потрібний варіант житла. Все, що необхідно зробити учаснику – зареєструватися на платформі та подати безкоштовне оголошення. Власники та агенти з нерухомості самі надсилатимуть пропозиції учаснику системи.

Найбільш вигідні варіанти можна додавати до розділу “Вибране” менш цікаві пропозиції – видаляти або переміщати в “Архів”. Зручна система фільтрів дозволить користувачеві налаштувати модерацію об’яв за заданими параметрами. Всі оголошення на сайті оновлюються щодня. Не пропустити нові вигідні пропозиції допоможе розсилка новин.

Сайт оголошень Makaka – ідеальний майданчик для пошуку житла в найм, купівлі або продажу об’єктів нерухомості, просування ріелторських послуг. Реєструйте особистий обліковий запис через зручну електронну форму та розміщуйте свої оголошення абсолютно безкоштовно.

Купити квартиру в рівному  також дуже важливе та відповідальне завдання. Що б вдало придбати квартиру, потрібно чітко знати в якому районі ви хочете мешкати. Продаж квартир в Рівному це розділ на сайті Makaka.com.ua, який зібрав у собі десятки та сотні оголошень на цю тему. Кожен день на сайті Макака виставляється величезна кількість пропозицій по різній нерухомості та продажу квартир. У зв’язку з цим підібрати бажаний варіант для покупки буде не складно.

Залишити відповідь