Багато хто знає про користь шкарпеток із собачої шерсті. Собача шерсть позитивно впливає на самопочуття людини, чинить протизапальну, знеболювальну та загальнозміцнювальну дію. Шкарпетки з собачої вовни дуже корисні за найрізноманітніших патологій: ГРЗ, варикозного розширення вен, артритів та подагри, інших захворювань.

Що варто знати про користь шкарпеток із собачої шерсті

Шкарпетки з собачої шерсті часто використовують як ліки, тому не забувайте попередньо проконсультуватися з лікарем.

  • Чудово зігрівають і тримають тепло.
  • Чинять профілактичну дію в разі застуди.
  • Зменшують набряклість.
  • Активізують роботу м’язів.
  • Нейтралізують негативні заряджені частинки з поверхні тіла.
  • Активні речовини, які містяться у вовні, проникають крізь шкіру людини та надають терапевтичну дію.

Але сподіватися лише на одну користь таких шкарпеток, коли вам, можливо, необхідна комплексна терапія або ж є протипоказання, все ж таки не варто. Раптом у вас є алергія на шерсть? А гіпоалергенних порід собак, на відміну від котів, не буває.

Особливості виготовлення

Для шкарпеток використовують зазвичай шерсть порід із середньою довжиною шерсті або довгошерстих собак: кавказька, азійська,  східноєвропейська та шотландська вівчарка, сенбернар, лайка, афганський хорт, бобтейл, чау-чау, болонка, деякі тер’єри та інші породи.

Шерсть, в залежності від породи, може бути як ніжною та пухнастою, так і грубою та колючою. Але в будь-якому разі, вона дуже тепла. Якщо шерсть шкарпеток колеться, побоюватися не треба.

Навпаки, шкарпетки з такої вовни, активізують приплив крові до хворої ділянки тіла, стимулюючи її нервові закінчення, тим самим поліпшуючи самопочуття. А в окремих порід, наприклад, у чорного тер’єра, шерсть має водовідштовхувальний ефект.

В’яжуться зазвичай шкарпетки з подвійної нитки. Обов’язково ще необхідно додавати бавовняну нитку. Це продовжить термін служби шкарпеток. Тому перед покупкою уважно огляньте шкарпетки.

Як зберегти шкарпетки з собачої шерсті

Немає жодних труднощів у догляді за виробами з собачої шерсті. Прати потрібно вручну або на спеціальному режимі в пральній машині, без замочування. Не тріпати і не терти, не викручувати – лише злегка віджати. Оптимальна температура води до 30°С. Сушити потрібно в розправленому вигляді.

Згодом можуть з’явитися кошлатання, позбутися яких легко завдяки різним пристосуванням. Щоб шкарпетки з собачої шерсті прослужили довго, не забувайте, що – це ліки. Такі шкарпетки не носять у взутті на вулицю просто так, а лише для досягнення позитивного терапевтичного ефекту. І тоді ваша покупка буде виправдана і довго вам прослужить.

Джерело: https://intelligent-organism.com/

Залишити відповідь