Кабінет міністрів зібрався на перше засідання в старому форматі – без журналістів.

Раніше, за часів Віктора Януковича таким самим чином працював уряд під керівництвом Миколи Азарова, повідомляє UAportal.

Практику приховування від журналістів змісту засідань КМУ припинив Арсеній Яценюк, після чого Кабмін Володимира Гройсмана також дотримувався аналогічної політики.

“Засідання уряду не повинні перетворюватися в шоу… Після засідання уряду ми будемо виходити до преси і будемо спілкуватися з вами, повідомляти вам про те, які рішення прийняті і чому, відповідати на ваші запитання”, – цитує пояснення Гончарука видання “Українська правда “.

Відкриваючи перше засідання уряду, Гончарук пообіцяв, що міністри вийдуть до журналістів пізніше. Після пояснень прем’єр випровадив представників ЗМІ із залу і журналістам довелося перейти у прес-центр.

Яценюк в уряді ввів систему відкритості засідань з онлайн трансляцією. До цього, зокрема, за часів Азарова, ЗМІ пускали послухати тільки вступне слово глави Кабміну і потім просили покинути зал засідання.

При цьому міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет спробував пояснити таке неоднозначне рішення тим, що нібито відкриті засідання використовуються їх учасниками для піару.

“Епоха діджіталізаціі прем’єра Гончарука почалася з того, що перший Кабмін зробили закритим для журналістів. А ви кажете нуль досягнень”.

Залишити відповідь