Сьогодні, 19 вересня, “Правий сектор” вийшов під ЦВК з попереджувальною акцією, вимогою якої є заборона КПУ і проросійським партіям брати участь у виборах

Про це повідомляється на сторінці організацї в мережі Facebook.

Як відомо, у ЦВК прийняли документи від Комуністичної партії України про їх участь в місцевих виборах (в переліку партій під №172), інформація є на офіційному сайті ЦВК.

Під час акції Керівник Київського осередку Політичної партії “Правий сектор” Юрій Гуренко зазначив, що один раз комуністи вже знищили Україну і нагадав про Голодомор. Він також навів відомі слова Жукова “Зачем вооружать этих х*хлов? Чем больше в Днепре потопим, тем меньше придется в Сибирь ссылать!”. Невже ми хочемо повторення, дозволим цим відкрито проросійським силам чи мімікуруючим під патріотичні (Перемога Пальчевського) брати участь у виборах?”

Акція завершилася передачею листів до ЦВК, в яких ПРАВИЙ СЕКТОР вимагає не допустити до виборів проросійські політичні партії – агентів впливу Кремля, а саме КПУ, “Перемога Пальчевського”, “Опозиційна платформа – За життя”, “Партія Шарія” і “Опозиційний блок” на підставі законодавства України, згідно якого забороняється існування політичних партій, у програмних принципах або діях яких є загроза для територіальної цілісності або безпеки України.

 

 

 

Залишити відповідь