Миколаївське ДП «Дослідно-проектний центр кораблебудування» розроблює варіант модернізації патрульних кораблів Island, які були передані США Військово-морським силам України. Планується, що модернізацію катерів проведуть на Миколаївському Суднобудівному Заводі.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу ДП “Укроборонпром”.

Модернізація покликана підвищити бойові можливості катерів. Подробиці варіантів модернізації не наводяться, але ймовірно йдеться про те, що катери будуть передані без озброєння, тож необхідно буде встановити на кораблі озброєння, яке виробляється в Україні та використовує вітчизняні боєприпаси.

Ми готуємо пропозиції, і у найближчий час вони будуть надані командуванню Військово-Морських Сил. На нашу думку, проект має передбачати, що модернізація катерів Island має здійснюватися на Миколаївському суднобудівному заводі, – заявив директор-генеральний конструктор ДП “Дослідно-проектний центр кораблебудування” Вадим Борисов.

За словами Вадима Борисова, остаточний варіант модернізації патрульних катерів буде прийнято після того, як ВМС України отримає широкий практичний досвід застосування Island.

Залишити відповідь