Найбільші мобільні оператори Китаю, а саме China Unicom, China Telecom і China Mobile, запустили мобільний інтернет п’ятого покоління відразу в декількох містах. Технологія 5G вже доступна в таких великих містах, як Пекін, Шанхай, Гуанчжоу і Шеньчжень.

Запуск 5G планувався у 2020 році, проте торговий конфлікт між Китаєм і США ініціював впровадження даної технології вже в цьому році. За даними, три оператори мають близько 86 тис. базових станцій для мереж п’ятого покоління, а до кінця 2019 року їхня кількість може збільшитися до 130 тис.

Експерти вважають, що запуск мобільного інтернету п’ятого покоління відіб’ється і на фінансовій індустрії. Згідно з результатами дослідження AT & T і IDG, останнім часом близько 81% фінустанов внесли технологічні зміни на корпоративному і галузевому рівні.

Відзначимо, що носяться пристрої активно набирають популярність в якості каналу мобільних платежів. Технологія 5G допоможе посилити рівень безпеки й швидкість оплати за допомогою переносних пристроїв, тим самим збільшивши випадки використання даних гаджетів.

Технологія 5G збільшить швидкість зв’язку в 10-100 разів у порівнянні з 4G. Завдяки цьому банки зможуть набагато швидше обробляти інформацію в режимі реального часу. Швидкість зв’язку не буде залежати від кількості людей, які користуються своїми мобільними пристроями одночасно.

В релігіозному суспільстві не всі згідні на мобільний інтернет 5-го покоління. Вони вважають що це великий обман.

Можна переглянути на відео що думають інші про технологыю 5G.

Залишити відповідь