5 КОЛОННА ВОРОГА: “КНИГОТОРГОВЦІ” бо ніякого відношення до торгівлі книгами вони не мають!
Тізер статті. Більш докладно напишу в своїй статті в Українська правда, що вийде у понеділок.

Є, як є. На сьогодні маємо агресивне скупчення ворога разом зі всім своїм металобрухтом біля наших кордонів. І це вже наслідок. Це ретльно підготований шантаж. Як і анексія Криму. Яка не відбулася б без певних передумов.
Довго думав чи писати цей пост, щоб не сприйняли як особисту помсту, але на очі потрапив допис

Павло Казарин

https://www.facebook.com/kazarin.pavel/posts/3694369890611309 про інструменти інформаційної війни. Як і ким вони застосовуються у нас. І зрозумів, що мова йдеться про безпеку.

Безпеку наших громадян, нашої економіки, нашої Батьківщини. А ці … «козероги януковича» тягнуть нас в темряву «рузького міра». То ж потрібно цих тварин витягувати на світ Божий та показувати хто вони є.
Як бачимо – є і добрі новини! Консерви вскрились. При чому цинічно і показово. На наступний після Дня добровольця день (вочевидь так було сплановано, бо публікацій було багато) ця “подруга путіна” принижує Українську книгу, українську мову, українську націю.

УВАГА! МИ ВСІ ПОБАЧИЛИ, ХТО Є УЧАСНИКОМ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВІЙНИ З УКРАЇНОЮ! І ХТО БЕРЕ УЧАСТЬ У ПІДГОТОВЦІ ГРУНТУ ДЛЯ АГРЕССІЇ! Зазначте!! Рівно через 10 днів, після масових інформаційних вкидів у стилі цієї дами “мишебратья-Украина-не-сможет-без-пушкина” почалася ескалація! Співпадіння? Навряд чи….
Тож звертайте увагу, якщо:
• Ведеться робота по дискредитації лідерів ветеранських рухів, та успішних ветеранів. Ціль таких “продюсерок” показати, що ветерани – це відбиті та небезпечні попрошайки, нездатні ні на що, окрім пиячити і скоювати злочини.
• Готують грунт у культурному середовищі в контексті необхідності поєднання нас та “рузького міру” – необхідна складова, тому, що набагато легше завоювати територію де люди підсвідомо сприймають ворожу культуру, як спільну.
• Формують базу “подєльніков” серед представників творчого простору – замішані в інформаційних диверсіях автори, як ЛОМи будуть писати все, що потрібно – по суті відносно них ведеться вербовка.

Силовики, Служба безпеки України, МВС України насмілюся Вас прохати та небайдужі громадяни – звертайте увагу на такі активності та ПЕРЕВІРЯЙТЕ І ПОВІДОМЛЯЙТЕ! Ми з15 березня тільки поговорили на рахунок засилля рашистського наративу і вже 25 го українці мали на своїх кордонах танки! Витягайте їх на світло та не соромтеся!
Українськи автори, торгові компанії, видавці, друкарні! Не майте справ із засвіченими в такому суб’єктами “підприємницької” діяльності, бо, якби вам разом з ними не потрапити під санкції Рада національної безпеки і оборони України та у бази Центру Миротворець

З Божою допомогою ми переможемо! Слава Україні!

Сергій Позняк

Залишити відповідь