Доки педофіл і українофоб Толік Шарій переховується від слідства, яке ведуть в Нідерландах і в Україні, та, перебуваючи в стані постійного когнітивного дисонансу, бомжує по різних країнах Європи, ненавидить її, але додому їхати не хоче, наш “мудрий нарід” вже встиг дати партії покидька значну підтримку на парламентських виборах 2019 року. Партія отримала 2.23 % голосів. Настільки значну підтримку, що, якби 2 жовтня 2019-го року відповідний закон не було скасовано, партія могла б отримати з бюджету України 12,1 млн грн. державної допомоги.

Андрій Дзиндзя оприлюднив відео, яке було записане сім років тому із постраждалою від злочинця педофіла Толіка Шарія сестрою. Відео деякий час було недоступне, так як Шарій домігся видалити його з мережі. Публікується з власних архівів Дзиндзі повторно.

 

Розповідь сестри про “злиденного обірваного журналюгу” Шарія, який приїхав взагалі без грошей, який жив, їв, заправляв машину за рахунок її сім’ї. Там він таємно організовував фотосесії з її семирічною онукою та її подружками в оголеному вигляді. Повість про те, як він поневірявся по тюрмах в Голландії і після того, як сестра його звільнила, обікрав її і втік до Литви.

 

Залишити відповідь