За останні 10 років, дитячі електромобілі набрали величезну популярність, і цей тренд триває. Було випущено величезну кількість моделей дитячих электроквадроциклов, електромобілів і электромотоциклов. Найпопулярніші виробники, безперечно, це Bambi та Peg Perego. І на їх рахунку вже не одна сотня моделей дитячого електротранспорту, починаючи від 6 вольтів мотоциклів для дітей від 1 року і закінчуючи эектрическими квадроциклами потужністю двигуна понад 1000 Ватт для дітей від 6 років. Але настає момент, що після певного періоду використання дитячого електромобіля, деякі запчастини виходять з ладу. Після чергового звернення до нас наших клієнтів з проханням допомогти з запчастинами для дитячого транспорту. Наш інтернет магазин ,Для Малят, вирішив додати в асортимент широкий вибір запчастин для дитячих електромобілів, починаючи з моделей 2012 року.
І так, почнемо з того, що Ми пропонуємо:
1.Акумулятори для дитячих електромобілів. Акумулятори відрізняються друг від друга двома характеристиками, це кількість вольт, і кількість ампер. У дитячому транспорті, для дітей від 1 року до 6 років, використовується або 6 вольта акумулятор, або 12 вольта. У моделях для дітей від 6 років і старше використовується 24, 36 і 48 вольта акумулятор. Кількість Ампер в Акумуляторі дитячого електромобіля, визначає тривалість його роботи без дозарядок. Найчастіше використовуються ємність акумулятора від 4,5 ампер до 14 ампер.
Акумулятори найчастіше виходять з ладу з двох причин, це не повний цикл зарядки і зберігання в розрядженому вигляді тривалий час, особливо при низьких температурах.
2.Редуктора для дитячих електромобілів. Редуктор для дитячого електромобіля – це та деталь, яка призводить дитячу машину в рух. Мотори, найчастіше, бувають трьох типів – це rs 380, rs 390 і rs 550. Так само мотори буваю 6 вольт і 12 вольт і має різну кількість оборотів від 3500 rpm до 30000 rpm. Редуктор для дитячого електромобіля може вийти з ладу в разі перевищення допустимого навантаження, і різкого старту і зупинки. З цього, Ми всім рекомендуємо ставити реле плавного ходу, щоб уникнути поломок. 

3.Блоки управління для дитячих електромобілів мають величезну кількість відмінних особливостей. Та в інтернет магазині Для Малят вирішили з цими особливостями розібратися, і ось що вийшло. До 2016 року блоки управління мали дуже схожу конструкцію між собою. І були виготовлені під пульт управління 27 герц або 48 герц. Також ділилися на блок управління 6 вольт і блок управління 12 вольт. Починаючи з 2016 року почали з’являється блоки управління виготовлені під певну модель. На сьогоднішній день 90% блоків мають вбудований Bluetooth і унікальну частоту. По цьому для заміни блоку управління в сучасних електромобілях важливо знати серійний номер, зазначений на кришці самого блоку.
4.Зарядні пристрої для дитячих електромобілів мають два основних значення – це кількість вольт і кількість ампер годин. Дані значення вказані або на зарядці або на електротранспорті. Найчастіше зустрічаються зарядні пристрої 6 вольт і 12 вольт. Кількість ампер в зарядному пристрої визначає швидкість повної зарядки акумулятора в електромобілі. Тобто якщо у вас зарядний пристрій 12V 1Ah, а акумулятор 12V 7Ah, то акумулятор зарядиться  0 до 100% за 7 годин.  

Залишити відповідь