Як вибрати в'язальний дріт для ув'язування арматури?В’язальний дріт використовується для зв’язування арматури, залізобетонних та кам’яних конструкцій, при виготовленні масивних парканів, огорож з каменю, створенні фундаментів різних типів тощо. Зв’язування арматури за допомогою в’язального дроту може застосовуватися як заміна традиційного зварювання.

Як правильно вибрати надійного постачальника та купити в’язальний дріт?

Незважаючи на очевидність застосування в’язального дроту – зв’язування – існують різні види цього металевого виробу.

По-перше, в’язальний дріт для зв’язування арматури може бути чорним або оцинкованим. Довговічніше – оцинкований в’язальний дріт. Покриття такого дроту стійкіше до корозії і, як наслідок, може експлуатуватися довше дроту без покриття.

Ціна на оцинкований в’язальний дріт за кг. у середньому більша, ніж за чорний дріт для зв’язування арматури аналогічного діаметру. Саме тому фахівці рекомендують купувати оцинкований в’язальний дріт на сайті: https://mir-krepezha.com.ua/ua/rashodnie-materiali/provolka-vyazalnya.

По-друге, діаметр дроту для в’язки арматури визначається відповідно до проекту, що зводиться.

Для невеликих будов (арматура 8-12 мм.) рекомендується застосовувати в’язальний дріт 1 мм – 2 мм. Ідеальний переріз в’язального дроту для подібних проектів – 1,2 – 1,4 мм, тому що такий дріт зручний для ув’язування арматури вручну або за допомогою спеціального інструменту.

Для арматури більшого діаметра краще застосувати товщий дріт, наприклад 1,6 мм або навіть 1,8 – 2,0 мм. Працювати з товстішим в’язальним дротом вже менш зручно.

Дріт для зв’язування арматури: скільки брати?

Кількість в’язального дроту для арматури можна розрахувати застосувавши нескладні обчислення. За схемою армування розраховується кількість арматури, в’язального дроту та приблизна кількість вузлів в’язки.

На один вузол йде приблизно 30-50 сантиметрів в’язального дроту залежно від діаметра. Помножуємо ці дані на кількість вузлів та отримуємо розрахункове значення в’язального дроту.

Оскільки у процесі в’язання арматури дріт може стати непридатним, краще купувати в’язальний дріт з запасом, що вдвічі перевищує витратну кількість. Це забезпечить максимально комфортні умови роботи.

Купити в’язальний дріт в Україні за відмінною ціною оптом або у роздріб ви можете в інтернет-магазині Світ Кріплення. Магазин пропонує акції та надає знижки постійним клієнтам.

Залишити відповідь