Найважливіші свята у житті кожного мають запам’ятатися надовго та залишити безліч чудових спогадів. Для цього потрібно підійти до вибору місця для проведення часу опізнано та уважно. Створити корпоратив у Львові або інший важливий для вас захід в вишуканому ресторані, виконаному в стилі лофт – це гарна ідея, про яку ви точно не пошкодуєте.

Про що варто потурбуватися для свята 

Якщо ви бажаєте зробити запам’ятовувальний вечір для всіх гостей, тоді варто подбати про всі можливі веселощі та інші варіанти дозвілля, які можуть бути цікавими певній аудиторії. Готель LOFT7 може забезпечити вас середовищем, виконаним в сучасному стилі, де ви зможете орендувати як великі зали, так і ресторани або готельні номери. Коли ви турбуєтеся про елегантність вашого заходу – це вже половина шляху до успіху, адже це й значить дбайливу увагу до деталей, які завжди будують бажане враження. Серед таких деталей, які не треба ігнорувати для реалізації чудового свята, є:

  • Кухня. Звісно, жодне свято не обійдеться без смачних страв. В залежності від тематики вашого заходу, ви можете підбирати відповідне меню, проте завжди потрібно пам’ятати про різноманітність смаків та раціонів харчування, які можуть мати ваші гості. Класичний набір, що може задовольнити кожного відвідувача заходу, це – свіжі салати, бажано декілька варіантів, м’ясна закуска, сирна, друга страва з м’ясом, вегетаріанський суп. Беріть до уваги те, що хтось з ваших гостей може бути на дієті, хтось принципово не їсть м’ясо, що стає дуже розповсюдженим явищем останнім часом. Схожу турботу гарантовано оцінять гості, а для організатора це буде показником його елегантності.
  • Затишна музика. Підберіть таку музику, яка буде нейтральною та зможе сподобатися всім відвідувачам. Оберіть для свого заходу класичні мотиви, наприклад гру на фортепіано або скрипці, яка не буде мати настирливих звуків, а гармонічно доповнить атмосферу спокоєм та рівновагою. Музика здатна викликати в нас певні відчуття, тому якщо ви хочете налаштувати своїх гостей на позитив та спокійні, глибокі бесіди, оберіть відповідні до цього мотиви.
  • Естетичне задоволення. Відіграє не менш важливу роль при створенні свята. Розташуйте тарілки, келихи, книги та інші елементи декору у своєму середовищі так, щоб вони пасували не тільки по кольору та стилю, але й відповідали тематиці свята своїм сенсом. Не забудьте потурбуватися про квіти, серветки, які також створять додатковий затишок та скажуть про ваш тонкий смак. Навіть створювати їстівні страви можете згідно кольорам: віддавайте перевагу зеленим овочам, фруктам та стравам – це може бути цікавим ходом.

При створенні свята завжди ставте себе на місце своїх гостей та враховуйте їх особисті смаки та захоплення.

 

Залишити відповідь