У єдиному в державі Центрі пляжного волейболу відбувся відкритий Міжнародний чемпіонат серед ветеранів. Окрім сумських спортсменів, участь у заході взяли волейболісти з усіх регіонів України, Білорусі та країн Прибалтики.

За першість боролися 23 команди по 2 гравця у кожній. Головною умовою чемпіонату був вік гравців. У парі він повинен складати більше 90 років.

Серед найкращих пляжних волейболістів України і президент Федерації волейболу Сумщини Ігор Молоток. У парі з Олександром Д’яченком він зміг створити інтригу та нав’язати спортивну боротьбу кожній команді суперника.

Переможцями у турнірі стали дві пари команд з Харкова. Перше посіла пара Аушев-Пантелеймонов. Друге місце виборола пара волейболістів Одуд-Печериця.

“Вихідні пройшли спортивно. Разом з друзями і багаторічними партнерами по грі взяли участь у зимовому чемпіонаті з пляжного волейболу серед ветеранів. До Сум, де облаштовано єдиний в Україні Центр пляжного волейболу з критими волейбольними майданчиками з’їхались спортсмени з усієї краіни – 21 команда. У парі з Олександром Д‘яченком ми хоча і не вибороли чемпіонський титул, проте впевнено здолали турнірну дистанцію, отримавши величезний заряд енергії і позитиву. Вітаю всіх учасників зі святом волейболу! Нових успіхів і перемог на волейбольних майданчиках!” Пише в своєму блозі Ігор Молоток

Залишити відповідь