Йдеться про комплекс причин.

Про це заявив заступник генерального директора Київського міжнародного іституту соціології Антон Грушецький, коментуючи падіння рейтингу підтримки президента Володимира Зеленського, повідомляє НВ.

«Можна говорити про комплекс причин. Це накопичення для різних верств населення незадоволеності діяльністю ы партії, і уряду, і президента. Для значної частини, на нашу думку, це незадовільна соціально-економічна політика. Те, що значна частина населення не відчуває поліпшення стандартів життя », – зазначив Грушецький.

Він уточнив, що для частини населення причиною недовіри може бути нерішучість влади у зовнішній політиці.

«Чим далі буде більше невизначеності, чим далі буде більше відчуття, що ситуація не поліпшується, тим більше буде зменшуватися підтримка політичної сили», – спрогнозував соціолг.

За його словами, також на рейтинг могли вплинути скандали навколо висловлювань представників «Слуги народу».

Нагадаємо, згідно з даними КМІС, частка українців, які схвалюють дії президента України Володимира Зеленського, за червень знизилася на 9% – з 47% до 38%.

Крім того, відповідно до соцопитувань Центру Соціальний моніторинг, баланс довіри до президента Володимира Зеленського серед українців у червні склав -8,9%.

 

Залишити відповідь