Якщо ви коли-небудь у житті переїжджали, то погодьтеся, що за витратами нервів і сил переїзд можна порівняти з пожежею чи потопом. Допомогти вам вийти з цієї ситуації із найменшими втратами може професійна мувінгова компанія https://gruz-taxi.lviv.ua/perevezennia. Але спочатку давайте розберемося, як вона працює, які послуги пропонує і скільки за них просить. Тож почнемо.

Переїзд із мувінговою компанією. З чого почати?

До мувінгової компанії краще звернутися за кілька днів і попередньо обговорити з менеджером умови та всі деталі вашого переїзду. Якщо квартира велика, а речей багато, тоді компанія направить до вас оцінювача (як правило, ця послуга безкоштовна), який визначить необхідну кількість вантажників, тип автомобіля та назве остаточну вартість вашого переїзду.

Скільки це буде коштувати?

Питання ціни – мабуть, одне з головних під час переїзду. Так, одні мувінгові компанії застосовують єдиний тариф, який включає плату за подачу газелі, її оренду на весь час переїзду і роботу вантажників. Інші вважають це різними статтями витрат. У такому разі плата за подачу машини дорівнює вартості 1 години її оренди. Зверніть увагу, що в нічний час, а також у святкові дні, деякі мувінгові компанії можуть працювати за подвійним тарифом.

Мувінгова компанія несе повну матеріальну відповідальність за майно, що перевозиться, і це обумовлюється окремим пунктом у договорі сторін. Проте страхування вантажу може бути окремою статтею витрат. Якщо при перевезенні річ зламалася або розбилася, до вас приїде незалежний експерт, який оцінить завдані збитки, а ви отримаєте компенсацію від страхової компанії. Якщо страхування вантажу не йде окремою статтею витрат, шкоду компенсує сама мувінгова компанія.

Довіра та безпека

Після того, як ви підписали договір із мувінговою компанією, можете сміливо починати активно готуватися до переїзду. У призначений час до вас приїде бригада вантажників. Ви можете до цього самостійно запакувати речі, а можете і доручити це досвідченим співробітникам мувінгової компанії, які швидко впораються з цим завданням. Якщо у вас немає пакувальних матеріалів, то за них просто доведеться доплатити.

Про приємне

Після того, як ваші речі дбайливо запакують і доставлять на потрібну адресу, їх ще й розставлять на вказані місця в новій квартирі, допоможуть акурнатно зібрати меблі та налагодити роботу техніки.

Залишити відповідь