Звертаємось до найвищих представників державних органів всіх гілок влади з вимогою висловити жорстку позицію з приводу проросійського реваншу всередині країни, що активно розпочато зусиллями колишнього регіонала-втікача Андрія Портнова після його повернення в Україну.

Нагадаємо, у лютому 2014 року Портнов, на той час перший заступник глави Адміністрації Президента України Януковича, втік до країни-агресора – РФ.

Протягом 2014-2019 рр вищезазначена особа перебувала під санкціями ЄС (2014-2015 рр), був фігурантом кримінального провадження, розпочатого СБУ, щодо причетності Портнова до окупації та анексії Криму за статтею 111 Кримінального кодексу «Державна зрада», фігурантом кримінальної справи за статтею Кримінального кодексу «завідомо неправдиві свідчення» відносно інциденту з українськими моряками у Керченській протоці, тощо. Після повернення, а саме починаючи з 19 травня 2019 року, представник проросійського “легітимного” президента Януковича масовано здійснює атаки на виборювану протягом 5-ти років кров’ю захисників Незалежність України.

Починаючи з весни 2019 року в публічному просторі А.Портнов активно пропагує реваншистські меседжі, оголошує про початок переслідувань патріотів, добровольців та військових, збурює громадян до протистоянь, насилля на етнічному / політичному / ідеологічному ґрунті.

Зміст публічних дописів А.Портнова, які тиражують кишенькові проросійські ЗМІ на кшталт Страна.юа, повторює пропагандистську лінію країни-агресора та окупанта – РФ.  В публічних заявах Портнова безперервно звучать заклики до переслідування та зведення рахунків з попередньою владою, а також з активними представниками українського суспільства, що не підтримують колаборантів часів Януковича та продовжують декларувати активну громадянську позицію по відношенню до кремлівських посіпак.

Окремо варто зазначити, що А.Портнов дозволяє собі публічно надавати вказівки Державному бюро розслідувань, хоча не має на це жодних повноважень. Зокрема, на проросійському сайті Страна.юа цитують Портнова у статті “Портнов дал ключ, как ГБР установить виновных в бойне 2 мая в Одессе” (Стаття від 30 серпня 2019 р.)  Тобто юрист президента-зрадника, який безпосередньо сприяв окупації Криму, відтепер поводиться як тіньовий генпрокурором України, даючи вказівки державним органам, сприяючи проросійському реваншу всередині країни.

 Наразі діяльність А.Портнова в інформаційному просторі України з кожним днем все більше нагадує чергову спецоперацію ФСБ. Зокрема, особливо кричущими є дії, спрямовані на створення альтернативної реальності шляхом нівелювання російської агресії та намагання представити патріотів / захисників / активних громадян України ворогами свого народу. Наразі відбувається створення “сніжного кому” маніпуляції всеукраїнського масштабу, коли кожна нова кричуща брехня видається за істину в останній інстанції. Саме такі методи колись використовували нацисти на чолі з вправним фашистським пропагандистом Геббельсом. 

Ми переконані, що черговий акт вкрай небезпечної ворожої спецоперації проти Незалежності України розпочато 27 серпня 2019 року. Саме цього дня Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження проти колишнього спікера Верховної Ради України Андрія Парубія за заявою А.Портнова.

Зокрема, запропонований Портновим варіант трактування подій 20 травня 2014 року в Одесі передбачає, що не було ніяких озброєних проросійських та російських терористів з намаганням встановити так званий Русскій мір, а були “підконтрольні А.Парубію озброєні громадські формування, що скоїли терористичний акт”. (цитата з повідомлення про кримінальне провадження за заявою Портнова А.В. ). Отже, за новою зухвалою легендою Портнова громадяни України, що відбили озброєний напад проросійських сепаратистів (в тому числі громадян РФ), не дали здійснитись плану Путіна з висадки зелених чоловічків в Миколаєві/Херсоні/Одесі та запобігли створенню так званої Новоросії, є терористами.  

Враховуючи вищезазначене, ми заявляємо про неприпустимість подібної антиукраїнською риторики, яку наразі чомусь легітимізує ДБР.  Адже що тоді буде наступним кроком? Допущення терористів на кшталт Гіві до державних посад? Юридично виправданий Портновим геноцид патріотів України? Заселення півдня України бойовими бурятами Путіна та виселення одеситів в Сибір?

Ми, одесити, патріоти України різних національностей, громадяни, яким не байдужа доля країни, які ніколи не забудуть десятки тисяч вбитих РФ українців, які ніколи не зрадять пам’ять найкращих доньок та синів України, що віддали життя у визвольній війні, попереджаємо: реванш проросійських сил, якому під прикриттям сентенцій на кшталт неупередженість правосуддя / свобода слова / нові трактування Конституції допомагають державні органи влади, є нічим іншим як державною зрадою.

Отже, в разі продовження легітимізації проросійських сил в Україні з боку державних службовців України в лавах Державного бюро розслідувань, ми як громадяни України залишаємо за собою право на вжиття заходів з метою недопущення фактично окупації України агентами РФ. 

#PORTNOV

Залишити відповідь