Падіння реально наявних доходів росіян (на 1,3% тільки з початку цього року) і пікірування загальної економічної обстановки в країні змушують громадян РФ все глибше занурюватися в боргове болото. І, як показали останні дані цього процесу, він знову встановив рекорд.

Так, на сьогоднішній день росіяни мають на руках понад 14 млн неповоротних кредитів (ті, які погашають 90 і більше днів). Причому зростання таких кредитів з початку 2019 року становило 12%!

При цьому загальна сума заборгованості, яку фізичні особи прострочили, вже перевищила 1,5 трлн рублів, а всього безповоротними кредитами вважається обсяг коштів розміром 4,1 трлн рублів. А згідно з даними S&P, в РФ за станом на I-ше півріччя 2019 го в активі російських банків – неповоротних кредитів на 10,2 трильйона рублів, що є найгіршим показником з 2009 року.

У Росії проблема неповернутих кредитів в якійсь мірі схожа на банківську кризу. Проблема є, але про неї на федеральних каналах не особливо говорять і намагаються не афішувати. Хоча навіть в Мінекономрозвитку РФ підкреслюють, що з такими темпами зростання неповернутих кредитів в 2021-м Росію може вкрити глибока рецесія, але зупинити процес неможливо.

Неможливо, оскільки падіння рівня життя росіян значно випереджає їх потенційну можливість адаптуватися і відмовлятися від звичних в минулому благ, що і заводить їх у боргову вир.

А тому, так, вірною дорогою до світлого майбутнього йдуть товариші!

Злой Одесит

Залишити відповідь