Автомобілістам не слід забувати про те, що вони є учасниками дорожнього руху, а отже, потенційні поломки можуть стати причиною заторів і навіть аварійних ситуацій на дорозі. Своєчасно проходячи технічне обслуговування, ви дбаєте не лише про свою безпеку, але й про пасажирів, пішоходів та інших водіїв.

Комплексне ТО, ремонт кузова і внутрішніх вузлів виконує автосервіс ZOLOTOY Garage. Центр техобслуговування має команду кваліфікованих механіків та високоякісне дилерське обладнання БМВ.

Головні переваги своєчасного та якісного ТО

До переліку ключових переваг регулярного проходження техогляду в офіційному сервісному центрі слід віднести наступні:

 • внутрішні компоненти та вузли системи працюють вправно і надійно;
 • подовжується термін експлуатації автівки;
 • зберігається вартість транспортного засобу, що важливо при його перепродажі;
 • зменшуються витрати на ремонт і паливо внаслідок високого ККД роботи двигуна.

У будь-якому разі витрати на періодичне обслуговування авто BMW значно менші, ніж ті суми, які доведеться викласти у випадку серйозного ремонту після аварії або заміни дорогих елементів системи. Кваліфікована діагностика дозволяє виявити потенційні проблеми у роботі окремих вузлів на ранній стадії, що дає можливість своєчасно їх усунути з мінімальною шкодою.

Вимоги щодо періодичності ТО

mgPJzZ3xm2XFelsh5RrvCvbeUWX5nMc9UZ_EHsVg7YCnSaW8ZQWZfUcO1PDNdTElvMOuU0PdokxT5PBXgzG3jLVdEhJ67j86ilwQz2EShTmwYExOCathMEkPvN3ZGayjm_UZ8zRKCEOVtauHsFxp8TY

Регулярне проходження технічного обслуговування в нашій країні не є обов’язковою вимогою для транспортних засобів, що не використовуються для комерції. Але відвідувати сервіс все ж потрібно час від часу. На необхідну періодичність впливають декілька факторів:

 • вік транспортного засобу;
 • тоннаж;
 • пробіг;
 • умови експлуатації (ТЗ, які постійно їздять в умовах бездоріжжя, техобслуговування слід проходити частіше).

Якщо купувати автомобіль, що був у використанні, доречним буде пройти перевірку авто перед покупкою у кваліфікованому техцентрі. Це дозволить уникнути потенційних витрат, пов’язаних з усуненням поломок та пошкоджень, про які не було відомо під час купівлі.

Що являє собою технічне обслуговування

Комплексне ТО передбачає низку заходів, пов’язаних з технічною частиною автомобіля:

 • комп’ютерна діагностика автомобілів БМВ;
 • перевірка двигуна та гальмівної системи;
 • виявлення пошкоджень кузова та порушень геометрії підвіски;
 • усунення підтікань та заміна технічних рідин.

Усі необхідні перевірки неможливо зробити самостійно в умовах звичайного гаража. Щоб бути на 100% впевненим у надійності функціонування систем і вузлів, слід відвідати автосервіс BMW ZOLOTOY Garage.

Переваги автоцентру Zolotoy GARAGE

kFnhZBGN02VMmTZcaJyPsT6cvMimVePvCQ1dLPNEoz_hYnaaI3HxZneCTTuKyVVyoEfTxC_cmncyeWAwQ3sOmP21I2dYXUPnw_z4u9xUDskRfTfAJZObwmJReewGtGDaekV6U5DNsmEFFzBnbCMPQy8СТО БМВ у Києві може виконати рихтування пошкоджених фрагментів кузова, розвал-сходження, ремонт або заміну дисків і колодок, огляд БМВ перед покупкою. Працівники центру мають необхідні кваліфікацію та досвід, всі роботи виконуються із застосуванням високотехнологічного обладнання, сертифікованого виробником авто.

Діагностика надскладних компонентів може зайняти певний час. Тому автосервіс BMW у Києві пропонує клієнтам відвідати комфортну зону очікування, поки майстри виконують свою роботу. Крім того, сервісний центр дає гарантію 1 рік на всі види робіт і запчастин. Не варто зневажати безпекою на дорозі! Кваліфіковане комплексне ТО допоможе власникам німецьких авто уникнути аварійних ситуацій.

Залишити відповідь