Сучасне та стильне пакування відіграє важливу роль в реалізації власного продукту. Саме тому багато компаній вже давно відмовилися від звичайних поліетиленових пакетиків на користь виробів із крафт паперу, які не тільки є міцнішим, але й екологічнішим аналогом.

Замовити оптом пакети різного формату та розміру ви можете на сайті holandprint.com.ua. Також спеціалісти цієї компанії зможуть дати відповідь на всі ваші питання стосовно такого пакування.

Для чого використовуються крафт пакети

Сфера використання пакетів, які ули виготовлені з крафт паперу, дуже широка. Це не дивно, оскільки це красивий, міцний та приємний на дотик матеріал, який можна додатково декорувати різними способами.

Отже, крафт пакети використовуються в різних сферах, але найчастіше їх можна побачити як пакування для:

 • Алкогольних напоїв. Використовуються видовжені пакети з міцними ручками. Також нерідко вони прикрашаються красивим логотипом компанії, яка продала продукт.
 • Продуктів харчування. Варто відзначити, що такі пакети не шкодять навколишньому середовищу на відміну від поліетиленових аналогів. До того ж папір пропускає повітря, що дозволяє тримати овочі або фрукти в свіжому стані триваліший час.
 • Готових страв. Крафт пакети широко використовуються компаніями, які доставляють суші, бургери та інші страви.
 • Ювелірні вироби. Можуть використовуватися пакети без ручок або Саше. Формат також найчастіше невеликий.
 • Одяг та взуття. Екологічний, зручний та стильний спосіб для того, щоб залишити клієнта ще більш задоволеним.
 • Біжутерія та аксесуари. Як і у випадку з ювелірними випадками, найчастіше такі пакети невеликі за розмірами, також вони можуть не мати ручок.

Основні переваги пакетів з крафт паперу

Пакети з крафт паперу не просто так мають великий попит серед багатьох компаній. Вони пропонують низку переваг, які можуть бути вигідні як виробнику продукції, так і клієнту, який її замовив.

Отже, крафт пакети відрізняються такими основними перевагами:

 1. Красивим зовнішнім виглядом. Пакети виглядають дійсно стильно в будь-якому кольорі. До того ж вони приємні на дотик, що залишить у клієнта кращі враження від покупки.
 2. Універсальністю. Використовувати пакети з крафт паперу можна для пакування практично будь-якої продукції. Якихось особливих обмежень в цьому немає.
 3. Великій вибір пакетів. Вони можуть відрізнятися між собою розміром, формою, типом, наявністю чи відсутністю ручок, різними декоративними елементами тощо. Тому у всіх бажаючих є можливість замовити оптимальний для себе варіант.
 4. Низька ціна. Пакети не відрізняються високою вартістю. І вона стає ще більш вигіднішою, якщо зробити оптове замовлення. Чим більша кількість пакетів, тим більш низькою буде ціна.
 5. Міцність. Така пакувальна продукція може підходити для товару з досить великою вагою.

Крафт пакет – це чудовий вибір для пакування будь-якої продукції. Головне правильно підібрати розмір та тип пакування, а також подбати про її красивий зовнішній вигляд.

Залишити відповідь