Кожен новий день кидає нам все нові і нові виклики. Власники бізнесу знають про це не за чутками.

Як розповідають нам юристи адвокатського об’єднання Альва Прайвесі, яке надає в Києві професійні юридичні послуги, в Україні все більше стало запитів і перевірок бізнесу державною податковою службою, та ще й інспекторам держ. праці недавно розв’язали руки.

Все це збільшило правові потреби бізнесу і сформувало більш тісну співпрацю між підприємцями і юристами, і як результат – зараз все більша кількість підприємств вибирає саме абонентське обслуговування “зовнішніми” юристами.

Чому взагалі варто звертатися до юристів?

Звичайно ж можна організувати взаємодію з юристами по разовим питанням або й взагалі намагатися розібратися з усім самостійно. Але, на жаль, такі рішення часто обходяться компанії дорого.

Як кажуть юристи юридичної компанії в Києві «ALVA PRIVACY», нерідкими є ситуації, коли звертаються клієнти з проханням допомогти з поверненням проблемної заборгованості. В процесі виявляється, що договір сторонами зовсім не укладено, та й підтвердженням того, що гроші взагалі були передані, є розписка, яка не містить всіх необхідних реквізитів.

Такі ситуації, на жаль, не рідкість і вимагають більшого часу, зусиль для надання юридичної допомоги. Але ж, якщо б на етапі оформлення домовленості про передачу грошей в борг був би залучений юрист, то повернення проблемної заборгованості було би значно швидше і простіше.

Переваги абонентського юридичного обслуговування

Велика кількість українських компаній давно зробили вибір на користь зовнішнього юридичного обслуговування, зменшивши штат або зовсім відмовившись від штатних юристів.

Керуючий партнер вищезазначеної юридичної фірми, адвокат Ілля Шапошніков, вказує, що переваги абонентського юридичного обслуговування в Альва Прайвесі полягають зокрема у наступному:

  • можливість зосередитися на операційній діяльності і розширенні бізнесу, довіривши юридичні питання юристам компанії;
  • зменшення фінансових, репутаційних і правових ризиків;
  • оперативне вирішення будь-якого роду питань, незалежно від сфери виникнення – юридичні компанії володіють штатом юристів, кожен з яких володіє глибокими знаннями в якійсь певній сфері, це дозволяє охопити все коло необхідних питань;
  • конфіденційність – принцип роботи, який гарантує, що отримана в ході надання правової допомоги інформація, ні в якому разі, не буде розголошена;
  • індивідуальний підхід до вирішення кожного завдання на передбачених сторонами умовах.

Звернувшись за абонентським юридичним обслуговуванням, ви отримаєте професійну допомогу юристів / адвокатів, що володіють знаннями, величезним досвідом і високою кваліфікацією.

Джерело: alvaprivacy.ua

Залишити відповідь