Кількість пензликів, яку використовує в своїй роботі професійний візажист, вражає різноманіттям форм, розмірів та типів ворсу. В арсеналі майстра завжди мають бути кісточки для відпрацювання різних технік і виконання мейкапу будь-якої складності. Але чи варто кожній жінці мати в своїй косметичці таку купу інструментів для нанесення щоденного макіяжу? У цій статті розгляньмо базові професійні кисті для макіяжу, які необхідні для ідеального щоденного мейкапу.

Основні кісточки для макіяжу: 5 базових інструментів для неперевершеного образу

Якісні кисті для макіяжу – це гарантія високої точності ліній та стійкості мейкапу. Вони дозволяють майстерно наносити та змішувати косметичні засоби, підкреслюючи природну красу та неповторність образу. Кожен пензлик по-своєму унікальний, що дає йому можливість точно і ефективно виконувати своє завдання. Пропонуємо вашій увазі основні кісточки для макіяжу, з яким ви завжди будете виглядати яскраво та ефектно:

  • Пензлик для тону. Це може бути плоска кисть у формі лопатки або пензлик дуофібра з заокругленим краєм. Вони виконані із синтетичного волокна, що робить їх універсальними для роботи з сухими, кремовими та рідкими текстурами. Вбираючи необхідну кількість засобу, вони допомагають рівномірно розподілити та делікатно розтушувати косметику на шкірі. Плоскі кісточки для візажу дозволяють наносити тон щільним шаром, що робить їх незамінними для яскравих вечірніх образів. А кісточка для рум’ян або консилера у вигляді дуофібри забезпечує максимально природний вигляд, зберігаючи натуральність образу.
  • Кисті для бази. Використання праймера перед нанесенням макіяжу гарантує його стійкість протягом усього дня. Для більшої ефективності бажано купити кісточки для макіяжу, виконані з синтетичного ворсу. Вони легкі у догляді, практичні та економні. Маючи плоску форму з заокругленим кінчиком, такі пензлі вирізняються своєю м’якістю та пружністю, що забезпечує нанесення косметичного засобу тонким шаром, створюючи ідеальну основу під мейкап.
  • Щіточки для макіяжу брів. Такі пензлики можуть бути виконані з натурального або синтетичного ворсу для роботи з косметичними продуктами вашої улюбленої текстури. Маючи скошену форму без гострого зрізу, вони ретельно прочісують кожну волосинку і дозволяють працювати з найменшими деталями.
  • Кісточки для тіней. Такі пензлі можуть бути у вигляді бочки – для ідеального вбивання тіней та їх делікатного розтушування, або плоскі – для чітких ліній та яскравих акцентів. Кисть для тонких ліній виконана у формі язичка, що робить її незамінною для роботи з такими делікатними ділянками обличчя, як нижня повіка та внутрішній куточок ока.

Обираючи кісточки для макіяжу які для чого вам можуть знадобитись, потрібно продумати заздалегідь. Звичайно, ви завжди можете поповнити свій набір новими пензликами для створення особливо ефектних образів, але ця базова комплектація з п’яти вище наведених кистей має завжди бути у вас під рукою.

Пензлики для макіяжу купити в WoBs – найкраще рішення для вашого бездоганного мейкапу

Купити кисті для макіяжу, необхідні для вашого ідеального щоденного мейкапу, ви можете в інтернет-магазині професійних інструментів для візажу ВоБс. Виробник пензликів для макіяжу wobs brush пропонує широкий вибір високоякісних кісточок, виконаних з урахуванням специфіки нанесення косметичних засобів. На сайті wobs.ua ви можете підібрати інструменти для різних етапів мейкапу. Кісточки для макіяжу інтернет-магазин WoBs представляє широким асортиментом форм, розмірів та типу ворсу, щоб ви змогли зібрати свій базовий арсенал кистей або придбати пензлі ВоБс у професійному наборі стандартної чи розширеної комплектації. Пензлики для макіяжу купити які пропонує WoBs, – це гарантія вашого стійкого макіяжу та унікального образу за доступною ціною.

Залишити відповідь