Кондратюк оголосила, що спрямувала публічний запит до голови СБУ Івана Баканова

Андрій Аксьонов, який переміг на довиборах у Донеччині, склав присягу у Верховній Раді. На вірність українському народу йому довелося присягати з ложі запрошених, бо трибуну заблокувала опозиція. Виступ Аксьонова супроводжувався під вигуки “Ганьба!”.

 

 

Заступниця голови Верховної Ради Олена Кондратюк оголосила, що спрямувала публічний запит до голови СБУ Івана Баканова з вимогою перевірити, чи є в новообраного депутата російський паспорт.

“Беручи до уваги постанову ЦВК про реєстрацію депутата 27 квітня є підставою для складення обраною особою присяги народного депутата України. Юридичних підстав для недопущення до розгляду цього питання у мене немає. Будь ласка, включіть з місця”, – сказав депутат Руслан Стефанчук.

Нагадаємо, Андрій Аксьонов пройшов до парламенту від політичної партії “Порядок”. Раніше не раз потрапляв до сепаратистських скандалів, підтримував ідею незаконних референдумів на сході України. 2018-го Аксьонова внесли в розшукову базу Міністерства внутрішніх справ через візит до окупованого Криму за фальшивим паспортом. Також він є підозрюваним у справі про підробку документів і розкрадання коштів. Під час довиборів у 50-му окрузі за нього проголосували майже 20 тисяч громадян. Це понад 64% тих, хто прийшов на дільниці.

 

 

Залишити відповідь