Київ та найближче передмістя столиці щорічно зазнає змін в плані розвитку інфраструктури, бізнесу, збільшення житлових об’єктів і, звичайно ж, у кількості мешканців. І такі зміни незворотно ведуть за собою і необхідність розміщувати на невеликій території великі висотні об’єкти, які вимагають до себе особливого відношення під час зведення або ремонту.

Якщо Вам доводилося займатися будівництвом або ремонтними роботами на значній висоті, то Ви напевно знаєте, наскільки важливо використовувати при цьому надійне та безпечне обладнання, до якого належать і будівельні люльки. Але не кожен підрядник або забудовник має можливість виділити кошти на покупку такого недешевого агрегату. Тому оренда будівельних люльок в Києві від перевіреної компанії, яка офіційно імпортує пыдйомники в Україну, стане найкращим варіантом для вирішення багатьох будівельних завдань.

Переваги та особливості прокату будівельних люльок

Прокат підйомників – зручне та економічно вигідне рішення для будівельних проектів будь-якого масштабу. Завдяки такому обладнанню робітники можуть легко пересуватися по всій висоті будівлі, виконуючи свої завдання безпечно та ефективно.

А головна перевага оренди підйомника полягає у відсутності додаткового витрачання бюджетних коштів орендаря як безпосередньо на саму купівлю техніки, так і на її подальше техобслуговування. До того ж, оренда дає можливість отримати в тимчасове користування найсучасніше обладнання, яке відповідатиме всім стандартам безпеки та вимогам щодо процесу здійснення робіт.

Якщо у Вас виникла потреба в оренді будівельних люльок, ми рекомендуємо не відкладати це питання “в довгу скриньку”, а звернутися до компанії Мід-Сервіс, яка професійно займається поставками та підбором підйомників.

Особливості прокату будівельних люльок у столиці в Мід-Сервіс

Незалежно від того, які завдання стоять перед робітниками до виконання на висоті, оренда будівельних люльок у Києві від Мід-Сервіс стане чудовим рішенням для їх виконання. Звертаючись до цієї компанії, орендар отримує безліч переваг та особливостей:

  • Залежно від потреб проекту в Мід-Сервіс можна вибрати оптимальний зразок підйомного агрегату з певною вантажопідйомністю та розмірами платформи;
  • Компанія регулярно перевіряє своє обладнання на відповідність стандартам безпеки та всім експлуатаційним характеристикам;
  • Досвідчені фахівці Мід-Сервіс можуть самостійно встановити та надалі демонтувати будівельні люльки на об’єкті клієнта, а також можливе здійснення технічного обслуговування на будмайданчику;
  • Оренда будівельних люльок відбувається на гнучких умовах та з можливістю продовження термінів оренди, що дозволяє адаптувати роботу обладнання під потреби проекту.

Вибрати люльку та отримати детальну інформацію про оренду можна на сайті або за телефоном: +38(067)212-10-10.

Залишити відповідь