Журналіст і народний депутат від “Слуги народу” Олександр Дубинський у вівторок увечері, 16 червня, анонсував новий проект “Наш Дубинський” на телеканалі “НАШ”. Як відомо, цей телеканал належить проросійському політику Євгену Мураєву, лідеру партії “Наші”.

“Найяскравіші новини дня та найчесніше їм пояснення. З вас – питання і новини, які не залишають вас байдужими. З мене – правда про те, що відбувається. Уже завтра стартуємо в щотижневому форматі”, – оголосив Дубинський.

Євгеній Мураєв в 2014 році виграв вибори від Опоблоку на мажоритарному окрузі на Харківщині, але ще в 2016 році вийшов з фракції та разом з Рабіновичем створив віртуальний проект «За життя». В 2019 році Мураєв пішов з партії з частиною команди і взявся критикувати колишніх соратників. Він створив новий проект «Наші» і запустив майже однойменний телеканал «Наш» на зміну «NewOne», який продав близькому до Медведчука нардепу Тарасу Козаку.

Останні президентські вибори Мураєв використав для розкрутки «Наших», але несподівано зняв свою кандидатуру на користь Вілкула.

Раніше ЗМІ повідомляли, що за результатами незалежного опитування найбільше негативного контенту транслює канал Ігоря Коломойського «1+1», — саме той канал, на якому працює Олександр Дубінський.

За годину перегляду «1+1», глядач бачить до 100 актів насилля. 60 відсотків українців вважають, що це руйнує психіку дітей. Олександр Дубінський – перший у рейтингу серед медійників, хто найбільше дратує глядача своєю вульгарністю.

 

Залишити відповідь