Календарі, буклети, книжки, листівки, візитки, журнали та етикетки тиражуються у великих обсягах. Найбільш розповсюджена та популярна офсетна техніка. Вона дозволяє виконувати замовлення у стислі терміни. Широкий вибір форматів і типів офсетного друку можна знайти за посиланням https://printkyiv.com.ua/ на сайт компанії Kyiv Print.

Цей принцип нанесення зображення та текстів на поверхню винайшли у 80-х роках ХІХ столітті. Як самостійний метод офсетний друк став масово використовуватися 100 років тому. Назва походить від англійського offset, що означає «компенсувати», «зміщувати», а також «відводити».

Технологія офсетного друку: як це працює

За типом нанесення фарби офсетний штамп відноситься до непрямого. Щоби отримати зображення на поверхні, використовують проміжну еластичну пластину, вал. При цьому малюнок, текст або таблиці мають бути дзеркальними.

Приклад виготовленої офсетним друком брошури

Метод дещо схожий на літографію (рисунок витискають за допомогою пласких металевих частин) і декалькоманію (перебивання зображення з однієї поверхні на іншу). Відмінність в тому, що офсет передбачає використання формного циліндра

Типи та формати друку

Залежно від носія вирізняють листовий і рулонний офсетний відтиск. Під час листового у машину подаються окремі аркуші паперу. Рулонний, відповідно, здійснюється з використанням рулонів. Він підходить для виготовлення креслень, блокнотів, брошур, каталогів, квитанцій.

Офсетний листовий друк може бути:

  • вузькоформатним;
  • широкоформатним;
  • повноформатним.

Окремий клас – виготовлення мініатюрних (розміром з долоню) та кишенькових продуктів поліграфії. У залежності від їхнього типу застосовуються стандартні та нестандартні розміри паперу, у чорно-білому або кольоровому виконанні, різняться способи нанесення написів і малюнків.

Що можна друкувати офсетом

Офсетний тип доцільно використовувати для виконання великих тиражів: це книжки, журнали, буклети, листівки, флаєри, упаковка, візитки, календарі, цінники, етикетки. Він гарно передає нюанси малюнку та шрифтів. Як основу для нанесення відтисків використовують різні класи паперу (в тому числі грубі), пластик, жерсть. Головна вимога – потужне обладнання.

Kyiv Print представляє види поліграфічної продукції

Kyiv Print працює з такими брендами, як Kodak, Heidelberg, Polar. Повний перелік машин (для друку, виводу форм, фальцювання, різки, висічки, ламінування тощо) зазначений на сайті компанії. Підсумуємо, які ж є переваги офсетного друку:

  1. Висока якість поліграфії.
  2. Універсальність у виборі матеріалів.
  3. Можливість виконувати великі наклади за короткий проміжок часу.

Високий рівень автоматизації виробництва дозволяє виконувати найскладніші поліграфічні роботи без втрати якості. На сайті компанії Kyiv Print можна розрахувати вартість замовлення.

Залишити відповідь