Для багатьох туристів, які надають перевагу активному відпочинку, кемпінг є улюбленим місцем для проведення дозвілля на лоні природи. І таких мандрівників щороку стає все більше і більше. Важливим аспектом для проживання в природних умовах стане вибір зручного, якісного та легкого туристичного спорядження.

Різноманіття наметів в сучасному світі вражає широким вибором розмірів, видів, кольорів, ступенів комфорту. І саме правильний вибір палатки здатен забезпечити прекрасне проведення часу на свіжому повітрі. Чудовим вибором для любителів походів будуть палатки Naturehike. Таке ультра легке туристичне спорядження ідеально поєднує в собі комфортабельність та мінімальну вагу. Компанія-виробник Naturehike вважається лідером за популярністю в ультра легкому класі.

Переваги наметів Нейчерхайк

Намети для активного відпочинку створені за сучасною технологією та мають цілий спектр переваг. Основними з них є:

 • висока якість матеріалів з нейлону з силіконовим покриттям та поліестеру (ці тканини досить тонкі, але дуже міцні);
 • ультра легкі конструкції;
 • водонепроникність та довговічність;
 • швидке встановлення;
 • привабливий дизайн.

На що звернути уваги, обираючи палатку?

Обирати модель намету слід, виходячи з переваг комфорту, зі своїх туристичних амбіцій, кількості необхідних спальних місць та практичності. Одномісний або двомісний похідний намет забезпечить зручний відпочинок у будь-яку погоду. Один з найбільш компактних і легких наметів на двох осіб, представлений за посиланням https://novotent.com.ua/ua/namet-mongar220d-ua.

VFm1bq-fpvj6uPJJsLjjj_yx8dbGXtfhGAZvOn8zwFCWsDsk3clv_JaNueGQIHMtdMvl5zbd9R5y4X0uSuojLJfX2Q-7yA5NIJh_wBBDmiIhsNl45NAstZG53V7GGWeTAbzt7eFKKfSjZnJwvTw3EXY

Залежно від типу відпочинку, палатки відрізняються за своїм призначенням: для туризму, трекінгу або кемпінгу. Універсального варіанту на всі випадки, на жаль, не існує. Тому перш за все треба розуміти, куди саме планується подорож: на берег моря із сім’єю, в ліс з друзями або на висотне гірське сходження. Також слід приділити відповідну увагу можливим погодним умовам, способу транспортування обладнання.

Важливими аспектами для зручного перебування всередині вважаються:

 • правильно розташований внутрішній простір з урахуванням місця для людей та спорядження;
 • простота установки (оптимальний час монтажу може складати 5-10 хвилин);
 • кількість шарів: існують одношарові та двошарові намети. Двошарові складаються з внутрішньої та зовнішньої палатки;
 • якісна підлога, яка не промокає та захищає дно від бруду;
 • міцні шви тенту: вони мають бути проклеєні спеціальною стрічкою;
 • стійкість каркасної конструкції та наявність штормових розтяжок;
 • наявність вентиляційних віконець та інше.

Покупка якісного ультра легкого туристичного спорядження подарує можливість комфортно провести незабутній відпочинок, отримавши від походу максимальне задоволення. Величезний вибір моделей зможе задовольнити вимоги, як звичайних відпочивальників, так і професійних спортсменів, які займаються альпінізмом, велоспортом, трекінгом.

Залишити відповідь