“Політичний невдаха Сакварелідзе підтримав іншого політичного невдаху Ляшка” – пише в своєму блозі Ігор Савчук

“Що це означає. Давід Сакварелідзе на своїй сторінці Facebook пише: «Первый сигнал возвращения людей к профессиональным политикам будет на 208 м округе на перевыборах в Черниговской области. …. У Ляшка своя партия и амбиции зайти уже по крупному в следующий Парламент. Пока другие будут бегать и искать другие проходные партии, чтоб на них подскочить. Думаю, он будет уделять больше времени избирателю и концентрироваться на росте своей силы в будущем.»

І в цьому він правий. Дійсно Ляшко дуже «професійно» роками займається популізмом та відпрацьовує замовлення олігарха Ріната Ахметова.

Насправді треба мати величезний професіоналізм щоб відбудувати собі під Києвом друге «Межигір’я» не менше чім в Януковича. Щоб цинічно заявити що всі свої міліонні статки він виграв в лотерею. Професійно банкротити завод по виробництву пожежних авто, щоб потім заробляти сотні мільйонів на державних тендерах.

Це все “професійний” політик Ляшко.

Ляшко це взірець не політика, а політичної проституції. Як до речи і «грузинський десант» на чолі з Саакашвілі в який входить і сам Сакварелідзе і якого вже давно в Україні називають «Зашкварелідзе».

Ви помітили, що останнім часом Саакашвілі є частим гостем на каналі олігарха Ріната Ахметова «Україна 24». Ніде його нема, а там «повний безлім».

Пам’ятаєте як на початку квітня у Facebook почали з’являтися ідеї про “прем’єра Саакашвілі”.

І майже одразу ідея про “прем’єра Саакашвілі” –  теза Гордона, та псевдосоціологія “найефективнішого” голову уряду Саакашвілі – з’явилися на каналі “Україна 24”.

З Ахметовим пов’язують також і нинішнього прем’єрміністра Дениса Шмигаля. Він був топ-менеджером в одному з підприємств його холдингу.”

Також Савчук зазначає, що “Зараз кабмін Шмигаля повним ходом відстоює інтереси Ріната Ахметова. Тоді Саакашвілі намагались всунути в кабмін, але завадили чи-то амбіції Саакашвілі, чи то протидія людей в зе-команді з пулу Коломойського.

І ще, 20 квітня, за два дні до пропозиції від Зеленського стати віцепрем’єром Шмигалю, Міхеіл Саакашвілі дав на «Україні 24» велике двогодинне інтерв’ю, у якому нахвалював президента, а Шмигаля назвав гарним “виконавцем”.

Що це означає? Все просто, Ахметов вже купив «грузинський десант» для лобіювання своїх інтересів в Україні та буде їх поступово просувати на різні щаблі влади.

І те, що Сакварелідзе почав раптово нахвалювати Ляшка – це підтверджує.

Після того як групу контрабандного «воротили» Іллі Павлюка у фракції «Слуга Народу» викрили на тому що вони працюють на Ріната Ахметова, олігарх почав формувати додаткові альтернативні політичні проекти для своєї підтримки в парламенті.

В цей пул традиційно ввійшли Ляшко зі своєю “Радикальною партією”. Тепер і «грузинський десант» Саакашвілі вступив у гру. І це не зважаючи на те, що грузинські «антикорупціонери» тривалий час розносили Ляшка та викривали його схеми, в тому числі і ескгенпрокурор Сакварелідзе.

Отже  Ахметов знову поставив на старих «зашкварених» політиків таких як Ляшко, Саакашвілі (Сакварелідзе).

Але спроба  реанімувати Ляшка з боку Ахметова, схоже, закінчиться черговим провалом. Варто визнати, що в останні роки найбільший олігарх в принципі не блищить в політичній грі, фактично «поховавши» «Опозиційний блок» також свого топ-менеджера Вілкула, і так і не створивши нічого замість нього.

Ліплення з “лайна та палок” черговий пул антогоністів – Ляшка-Саакашвілі думаю також не злетить. Ці «професійні політики» як висловився Сакварелідзе тільки подоять Ахметова на гроші.”

Залишити відповідь