Микола Сурженко – патріот грошей та типовий «кидала»

Щоб зрозуміти що відбувається зараз на Сумщині треба зробити невеличкій екскурс в події останніх років.

На початку серпня 2018 року у Сумах правоохоронці розслідують вбивство екс-депутата міської ради Анатолія Жука. Його застрелили ввечері у дворі його приватного будинку. Тіло із двома пораненнями знайшов батько.

Тоді друг загиблого Микола Сурженко заявив: “Ми домовилися з хлопцями, що не можемо давати коментарі, поки що жодного”.

Хто такий застрелений Анатолій Жук.

Анатолій Жук
Толя Жук

Жук Анатолій Володимирович раніше судимий: 2.07.2001 р зарічним райсудом м. Суми за ст. 206 ч. 2, 222 ч. 1, 42, 46-1 КК УРСР з відстрочкою на 2 роки за хуліганство (нанесення побоїв з заподіянням тілесних ушкоджень) і зберігання зброї. Був депутатом міської ради в складі фракції «Рідне місто», яка входила в коаліцію з Партією регіонів.

Жук відкрито визнав, що дружить з злодієм в законі на прізвисько «Льора Сумський» і те що він сам має судимості.

До речи. Починаючи з 2001 року Льора Сумський практично живе в Росії та працює в тісній зв’язці з російськими кримінальними авторитетами.

Повернемось до цього коли згадаємо про дуже патріотичних Жука та Сурженка. І проте звідки у цих патріотів «криша» та зв’язки.

Після того, як Сумський мер Геннадій Мінаєв, подав у відставку, на його посаду був призначений керівник місцевої «Батьківщини» Олександр Лисенко. Однак на вимогу Льори і Лихмана, в.о. міського голови був змушений під загрозою фізичної розправи, зберегти тоді начальником управління містобудування та земельних відносин Анатолія Жука.

В одному з інтерв’ю Жук сказав, про свої взаємини з злодієм в законі Льорою Сумським наступне: «Так, знайомий з Сергієм Лисенко (Льорой). І з тими людьми, з якими я дружу, я дружу, ні від кого не відхрещуюсь і відхрещуватися не буду, не дивлячись на будь-які обставини або погляди – будь то злодій в законі або міліціонер. Так, я дружу з Сергієм Лисенко, але я дружу і з Дяченко. І що тут такого ?! »

А ось  друзі та партнери Жука з Мінаєвський партії «Рідне місто»:

Шевель Ігор Миколайович засуджений в 2001 році за ст.104 КК України (1960 року) до ісправработи. До сих пір займається вибиванням боргів у жителів м. Суми та області. Безробітний. Дворазовий чемпіон світу з кікбоксингу 1997 і 1999 год. Депутат міської ради в складі фракції «Рідне місто”, яка входила в коаліцію з Партією регіонів.

Гриценюк Олександр Станіславович, з 1992 – 2006 займався здирництвом під дахом злодія в законі на прізвисько Льора. Раніше також притягувався до кримінальної відповідальності. У 2006 році заснував Сумську громадську організацію «Спортивний клуб« Алекс », яка брала участі в спортивних змаганнях з кікбоксингу і карате. Безробітний. Депутат міської ради в складі фракції «Рідне місто”, яка входила в коаліцію з Партією регіонів.

А ось ще один друг застреленого Жука – Микола Сурженко про якого далі піде мова. Сурженко в 2014 році був визнаний винним в нанесення умисних тілесних ушкоджень (ст. 125 КК України) і засуджений до 150 годин громадських робіт.

Так хто такий Сурженко?

В профілі Сурженка на Facebook вказано що він навчався у МАУП (Межрегиональная Академия Управлением Персонала ) на спеціаліста по зв’язкам з громадськістю. Тобто “піарника”.

Токого цінного кадра та ще й піарника вирішив використати для свого просування застрілений кримінальник Толя Жук.

І Сурженко тоді активно починає «піарити» свого друга Жука.

Але це не головне. Головне гроші.

Жук знаходиться в лавах патріотичного та націоналістичного об’єднання УНА-УНСО. Дивно, зважаючи на дружбу з Льорой Сумським який практично жив в Росії та пов’язаний з російським криміналітетом.

Патріоти збирають гроші Жуку на вибори. І … зробившись депутатом Жук відхрещується від своїх побратимів з УНА-УНСО, та виходить з організації.

Потім Жук тісно співпрацює з “ригами” та їх тітушками, “Батьківщиною” та криміналітетом. В кінці кінців його застрелюють.

Повернемось до Сурженко. Він майже повторює шлях Жука. В 2014 році він голова сумського осередку також патріотичного «Правого Сектору» і на хвилі Майдану балотується в мери Сум. Але звісно пролетає.

Потім він береться «волонтерити» – збирати гроші на ДУК «Правий Сектор». В 2014 році кожен – і багатий, і бідний готові були віддати останнє для захисників України.

Вгадайте що відбувається потім?

Сурженко зникає з грошима і виходить з «Правого Сектору»…

Нічого не нагадує? Вірно! Шлях другана Сурженка – Толі Жука.

Але треба ж якось далі жити.

І тут Сурженка підбирає відомий в Сумах «бютівець» Олег Медуниця. Він дає  Сурженку роботу за його фахом – піарити свою (Медуниці) персону.

Олег Медуниця
Олег Медуниця

На останніх виборах в Верховну Раду в 2019 році Сурженко стає технічним кандидатом Медуниці.

Але і Медуниця, і звісно тех.кандидат Сурженко з тріском пролітають на виборах.

Тепер мета Медуниці та працюючого на нього Сурженко зробити Медуницю мером.

Місія нездійснена, але нашому патріоту за гроші не важливо. Головне аби платили…

А тепер подивіться як завзято “зігує” патріот пов’язаний з російським криміналітетом


Далі буде…

Джерело

Залишити відповідь