І ні лідером виявився не айфон.

Творці DxOMark, популярного бенчмарка камер (а з недавнього часу і аудіосистем) мобільних пристроїв, опублікували список кращих камерофонів 2019 року.

Кращі універсальні камери: Huawei Mate 30 Pro / Xiaomi Mi CC9 Pro Premium Edition


Кращі смартфони для мобільного зйомки за версією DxOMark

Дивно, але звання кращих отримали не iPhone або Galaxy, а два китайця. Huawei Mate 30 і топова модифікація Xiaomi Mi CC9 Pro однаково добре підходить для зйомки як фото, так і відео.

Кращий для відео: iPhone 11 Pro Max


Кращі смартфони для мобільного зйомки за версією DxOMark

Топовий iPhone 2019 року одержав більше балів за відеозйомку, ніж інші моделі, які пройшли перевірку DxOMark. Перемогу цього смартфону приніс відмінний алгоритм HDR, який дозволяє домогтися широкого динамічного діапазону. iPhone 11 Pro Max також хвалять за точну передачу кольору, автоекспозицію і баланс білого.

Кращий зум: Xiaomi CC9 Pro Premium Edition

Завдяки оптичним телеоб’єктивів смартфони все краще справляються зі зйомкою на великій відстані від об’єкта. Найбільше в цьому аспекті досяг успіху Xiaomi CC9 Pro Premium Edition – на думку експертів DxOMark, зум в цьому смартфоні за якістю можна порівняти з «справжніми камерами».

Кращий для ультра-широких кадрів: Samsung Galaxy Note10 +


Кращі камери смартфонів 2019 року за версією DxOMark

Для зйомки архітектури, пейзажів або просто великих груп людей Galaxy Note10 + буде оптимальним вибором. Його ширококутний об’єктив визнали найкращим серед смартфонів.

Кращий для нічної зйомки: Huawei Mate 30 Pro


Кращі смартфони для мобільного зйомки за версією DxOMark

За останні пару років смартфони стали значно краще знімати в умовах недостатнього освітлення. Якщо раніше про хороших кадрах в сутінках навіть мріяти не доводилося, то зараз гарне фото можна зробити майже в повній темряві. Тим, кому важлива нічна зйомка смартфона, варто придивитися до Huawei Mate 30 Pro: поєднання якісних спалахів і ПО зробило його лідером категорії.

Залишити відповідь