Комод пластиковий і комод для речей в Києві

Комод пластиковий в Києві є відмінним варіантом для зберігання речей. Він замінює необхідність ставити велику шафу, яка доволі часто дуже захаращує приміщення. Сучасний комод може буди з підставкою під телевізор, пеленальним столиком або тумбою біля ліжка.

Який купити комод в Києві

Якщо ви надумали купити комод в Києві, то насамперед треба визначитися з розміром. Будь-які меблі повинні гармонійно вписується в інтер’єр. При установці конструкцій враховуйте, що необхідно залишити місце для висовування ящиків. А якщо ваша кімната не має великих розмірів, то можна придбати маленькі комоди або тумби в Києві. Наші фахівці рекомендують заздалегідь складати план кімнати, щоб гармонійно розмістити усі меблі. Такий підхід дозволить оцінити майбутню обстановку і тоді не виникатиме помилок під час ремонту.

Дерев’яний комод в Києві пропонується самої різної форми. Остаточний вибір залежить від загального дизайну кімнати. За формою такі комоди можна розділити на декілька видів, а саме:

  1. Прямокутні.
  2. Кутові.
  3. Напівкруглі.

Вид, форму й розмір комода треба вибирати, виходячи з розмірів кімнати. Комод для речей в Києві — це незамінний атрибут в кожній спальні.

Якої форми купити комод в Києві

Ще один важливий крок при купівлі комода в Києві — це підбирання матеріалу виготовлення.

Зараз існує багато варіантів, а саме:

  • дерево: найбільш популярний варіант у покупців. Можна вибрати дерево будь-якої породи і з різним малюнком. Додатково можна прикрасити поверхні красивим різьбленням. Але варто враховувати, що натуральне дерево коштує дорожче за інші матеріали;
  • ДСП/МДФ: це бюджетний замінник дерева. При купівлі меблів з таких матеріалів, необхідно ознайомитися з відповідними сертифікатами. Нерідко виробники при виготовленні використовують формальдегіди, тому важливо спочатку подивитися документи;
  • метал, скло, пластик: зазвичай ці матеріали комбінують з іншими, але якщо добре пошукати, то можна знайти повністю металевий комод. Такі варіанти на любителя і не завжди підходять під дизайн.

Найоптимальніший варіант — це дерево або її замінник. Такі вироби гармонійно виглядатимуть у поєднанні з будь-яким стилем. Сьогодні дерев’яні меблі мають великий попит серед покупців. Якісний комод можна купити недорого в Україні в нашому інтернет-магазині «Меблі-меблі». У асортименті компанії представлений широкий вибір комодів, зроблених тільки з якісних матеріалів.

Залишити відповідь