Пальчевський в Київраді використовує брудні методи залякування депутатів. Колишні Депутати від ВО «Свобода» допомагає Андрію Пальчевському зірвати вибори до Київради.

ВО «Свобода» знаменита своїм депутатом-рейдером Ігорем Мірошниченком, який кошмарить рекетом всі будівництва Києва. І ось після деякого затишшя, вони знову влипли в скандал, цього разу пов’язаний з кандидатом в мери столиці Пальчевським.

Пана Пальчевського представляти не потрібно, він знаменитий дорогими тестами на COVID, які продавав ще на початку карантину в своїй приватній клініці «Євролаб». За підрахунками фахівців, його кампанія тільки по бордам коштує 12 млн доларів. Питання одне: хто дав стільки грошей і які зобов’язання він на себе взяв?

Знову в нагоді хлопчики за викликом, на цей раз колишні члени ВО «Свобода». Їх завжди використовують для низькопробної роботі. Ось і зараз вони зривають роботу Київської міської територіальної виборчої комісії і чинять тиск на її голову Олега Конопольський. Ну, а поліція в цей час – просто спостерігає. Діють колишні «свободівці» на замовлення і в інтересах одного з кандидатів на пост мера столиці – Андрія Пальчевського.

За інформацією нашого джерела з Київської міської територіальної виборчої комісії, депутати Київради Юрій Левченко та Святослав Кутняк разом зі своїми подільниками.

Юрій Левченко
Юрій Левченко

Ці «безпредільники» безперешкодно приходять під час роботи комісії. Залякують, кричать «Слава Україні» і т.д., коли їм потрібно когось «покошмарити». Робота комісії все-таки була зірвана – її перенесли. Все це подається під соусом захисту прав киян від «продажного» голови.

Ну, всі ми знаємо, на що здатні ці «хлопчики за викликом». Пану Пальчевському має бути соромно, що він використовує такі методи.
Святослав Кутняк
Святослав Кутняк

Відомо, що поліція боїться діяти, як і зазвичай це буває, коли в справу йдуть так звані «патріоти».

Сам Левченко і Кутняк відомі своїми наїздами на людей, коли їм за це заплатять. Взагалі в Києві йде брудна гра. Зараз всі методи хороші і їх будуть використовувати більш серйозно, ніж на парламентських.

Довідка 

Юрій Левченко: Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році від ВО “Свобода” за округом №223 (Шевченківський район м.Києва). Позафракційний.

Святослав Кутняк опікувався молодіжною політикою в Київській міській організації ВО “Свобода”. Від січня 2013 року – голова Шевченківської районної організації ВО “Свобода”. Під час виборів до Верховної Ради восени 2014 року очолював виборчий штаб народного депутата Юрія Левченка. Заступник голови постійної комісії Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.

Кутняк та Ко
Кутняк та Ко
Кутняк та Ко
Кутняк та Ко
Поліція торгує фейсом
Поліція торгує фейсом

Залишити відповідь