Народний депутат України Ігор Молоток вийшов з Верховної ради України та підтримав підприємців.Сьогодні, 3 листопада, в Києві розпочалася безстрокова акція протесту представників мікробізнесу «Податковий Майдан #SaveФОП». Акція проходить на площі Конституції під Верховною Радою України. Організатори акції – представники Всеукраїнського руху #SaveФоп заявили, що акція буде безстроковою і триватиме, допоки парламент не скасує законопроєкти №385031 і №385032.

Натомість ФОПи вимагають, щоб влада прийняла два альтернативні закони – №3853-1 та №3853-2, які зареєстровані у парламенті.

Підприємців підтримав Народний депутат України 7, 8 та 9-го скликань Ігор Федорович Молоток.

“Як і обіцяв, підтримував і надалі підтримуватиму наших підприємців, для яких невеличкий магазин, лоток, чи місце на ринку – єдине джерело існування.

Люди заробляли на хліб, але і на цей єдиний «кусень» спокусилась держава. Категорично не згоден з позицією монобільшості, більше того захищатиму права малого та середнього бізнесу. Наразі є узгоджене рішення про відтермінування строком на один рік застосування касових апаратів. ФОПи, які вижили після карантинних обмежень, точно не пережили би цього нововведення, яке планувалось вже в січні 2021.

Працюємо далі над тим, щоби захистити наших підприємців, бо поставивши хрест на ФОПах, ми поставимо хрест на економіці всієї країни”,

-зазначив Ігор Молоток на своєму офіційному сайті

Залишити відповідь