Колишній депутат від “Народного фронту” Євген Дейдей подав декларацію, з якої видно, що він працює помічником начальника Головного управління Національної поліції міста Києва. Раніше Дейдея судили за розбій, а Національне антикорупційне бюро вело розслідування щодо незаконного збагачення ексдепутата.

Євген Дейдей став депутатом від “Нарфронту” 2014 року. У березні 2012 року Суворовський райсуд Одеси засудив його до 5 років в’язниці з іспитовим строком у 3 роки за розбій (пограбування перехожих з насильством).

Проте 2014 року Дейдей оскаржив це рішення в апеляції, яка скасувала вирок і направила справу на новий розгляд. Він пропустив на два роки строки для подачі апеляції, але суд їх поновив.

А 2017 року Верховна Рада вирішувала питання про зняття депутатської недоторканності з Євгена Дейдея, але так і не зробила цього. Справу щодо незаконного збагачення розслідували НАБУ і Спеціалізована антикорупційна прокуратура. Згодом цю статтю Кримінального кодексу скасував Конституційний суд.

З декларації, яку Дейдей подав у квітні цього року видно, що зараз він помічник начальника Київської поліції.

Це ще один наочний приклад роботи міністра внутрішніх справ Авакова. Екснардеп, якого судили за насильницький злочин, щодо якого вели розслідування за корупційний злочин, який не може пояснити захмарні статки — і раптом стає співробітником Головного управління поліції столиці. Відповідальність за всі дії Авакова повністю лежить на президенті та його фракції, які двічі залишили його в уряді”, — коментує ситуацію голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Дейдей також вказав у декларації, що його дружина у травні минулого року стала власницею автомобіля Maserati за 1,5 млн грн.

Залишити відповідь